1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Surfbar

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez clinic121, Grudzień 18, 2010.

1. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Przed chwilą spotkałem się z takim czymś jak surfbar z czystej ciekawości wszedłem i bawię się w tych liknach i tak
    dalej polaga to na zarabianiu pięniedzy przez klikanie na jakieś reklamy itp domyślam się że kokosów z tego nie ma pff co najzyżej grosze
    ale z ciekawości można się pobawić

I licze że jak są jakieś doświadczone osoby w temacie to niech opiszą jak to lepiej działa i czy idzie zarobić jakiś większy pieniądz.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Ja po pół roku kupiłem nowego merca... :p a tak na serio, to nawet jak zbierzesz jakąś kasę to są jaja z wypłacaniem itd...znajdź prawdziwą pracę :)

Poleć forum