1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sutherland opowiada o nagraniach do nowych odsłon Metal Gear Solid

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3453
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kiefer Sutherland w wywiadzie udzielonym IGN powiedział, że jest zachwycony pracami nad Ground Zeroes i Phantom Pain oraz tym, jaka technologia jest w użyciu w branży gier. Głos Snake'a wydaje się cenić sobie współpracę z Kojima Productions.

Kiefer Sutherland, znany pewnie wielu jako Jack Bauer z serialu 24 godziny, jest pod wrażeniem technologii motion-capture i dotychczasowych nagrań na potrzeby nowych odsłon serii:

Sutherland po zobaczeniu gotowej sceny ze swoim udziałem był pod wrażeniem detali, jakie znalazły odwzorowanie w grze. Aktor był w stanie zobaczyć nawet ruch swoich uszu, a na gardle Snake'a widać było jego puls.

Co więcej, aktor uważa, że taką techniką niedługo będą nagrywane filmy. Współpraca z Kojima Productions sprawia, że aktor czuje się jak ryba w wodzie, co z pewnością będzie miało dobre przełożenie na nadchodzące produkcje studia.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nawet nie chcę go słuchać. Metal Gear bez D. Haytera to już nie to. Tak jak to już nie Snake. Największy minus tej produkcji jak dla mnie. Podobne mam odczucia w przypadku serii Splinter Cell i braku M. Ironside. Niby dobra gra, ale to już nie to samo.

Wczytywanie...

Poleć forum