1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Swap napędu na oryginalny a upgrade dasha.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oracle, Październik 9, 2011.

1. oracle

oracle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam dość zagmatwaną sprawę. Dość długo nie siedziałem w temacie.

Mam oryginalny nieflashowany napęd liteon DG-16D2S z którego kiedyś za pomocą układu złożonego na pająka zczytałem KEY. Oraz spoofowany napęd Hitachi GDR-3120L z iextreme 1.6.
    Dash mam mniej więcej z tamtego okresu.

Mój plan ogólnie polega na tym:
    1. Podpinam Hitachi i zrzucam sobie z niego firmware. Nie flas***e go i zostawiam w spokoju. Po prostu chce odzyskać KEY napędu bez konieczności podpinania tego liteona zaś do tamtego układu.
    2. Z racji tego że liteon jest 74850C to po prostu wgrywam na niego LT+ 2.0

Ale tutaj jest moje pytanie. Czy powinienem zanim cokolwiek zrobię z liteonem nagrać na pena nowy dash. Wrzucić spowrotem nietkniętego liteona do konsoli i zaaktualizować dash czy mogę zrobić aktualizację na starym napędzie Hitachi i nie bawić się w swapowanie?

Wczytywanie...

Poleć forum