1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świat w Need for Speed: Hot Pursuit będzie bardzo duży

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Czerwiec 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    ,,Studio Criterion wypowiedziało się na temat wielkości świata gry, który zwiedzimy w zapowiedzianym trzy dni temu Need for Speed:Hot Pursuit. Oglądając materiały filmowe z tej produkcji, doszliśmy do wniosku, że znajdziemy w niej naprawdę bardzo dużo tras,skrótów i ciekawych lokacji do odwiedzenia. Mieliśmy rację. Potwierdzają to autorzy nowej Potrzeby Prędkości. Na oficjalnymTwitterze studia pojawiła się wiadomość, z której dowiadujemy się, że w Hot Pursuit znajdziemy ponad sto mil dróg, a cała mapa ma mieć dziesięć i pół kilometrów kwadratowych. Tym samym jest ona cztery razy większa od i tak bardzo dużego Paradise City z Burnout Paradise.Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że studio Criterion (i EA) podpisało umowę z firmą Porsche. Na jej mocy w grze pojawi się najnowsza niemiecka maszyna – hybrydowe Porsche 918 Spyder. Wiemy również, że na pecetach i konsoli Playstation 3 w Hot Pursuit będziemy mogli grać w technologii 3D.Już to wszystko brzmi całkiem nieźle, a pomyślcie ile niespodzianek jeszcze przed nami. Coś nam mówi, że nowy NFS będzie udany.''
    źródło http://www.valhalla.pl/news22592-Swiat-w-Need-for-Speed-Hot-Pursuit-bedzie-bardzo-duzy.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Swego czasu Hot Pursuit to była moja pozycja nr.1 do Porsche Unlashed ,następne wersje poza Hot Pursuit 2 przestały mnie interesować ,myślę ,że teraz nie będzie lepiej od Shift tym bardziej ,że próbują zachęcić feralnym 3D :) ból głowy murowany:)

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Potrzeba prędkości' - FAIL :)

5. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Okropnie dziwne myślenie jest producentów gier.
    Przecież duża większość woli np. NFS U2. Więc, poprawiliby to znacznie graficznie, aktualizacja samochodów, nowe bajerki tunningowe i rozszerzone miasto i ludzie by to z przyjemnością wzięli . A oni próbują cuda niewidy tworzyć i psują sobie przy tym imię. Osobiście na pewno nie zagram w pełną wersję tej gry jak i w Shifta nie zagrałem .

Pozdrawiam.

6. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Typowy Polak. Jeszcze nie ma,a już stęka.

7. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    2 była mojim pierwszym NFS potem tylko Undercover oby był tryp policji jak 2

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja czekam i nie chce się rozczarować. Już mniejsza z tym 3D, ważne żeby się dobrze grało!

9. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    PAradise City wcale nie było takie duże...

10. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no bardzo interesujące :yeye:

11. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak będzie ten sam system nawigacji co w Burnaut Paradise to za przeproszeniem niech się gonią!Ponieważ od kiedy w arcade mam ciągle patrzeć na mapkę albo puszczać specjalnie jednego z rywali przodem żebym wiedział którędy jechać a już nie wspomnę jak się przejedzie jakiś wyścig to gdzie na mapie widać że jest zaliczony porażka!!!NFS U1 Rules!!!!:(

12. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Stękać kolego to sobie możesz.
    Wnioskuję to po ostatnich wersjach NFS. Od Carbona wszystko robiło się coraz gorsze . Musieliby bardzo się postarać, aby odzyskać dużą część fanów.

13. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie zgadazam się trochę z V.V . Ostatni bardzo dobry nfs to underground 2 na pieca, potem Carbon i już niestety nie wyszedł potem dobry nfs. Zobaczymy co będzie tym razem.

14. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapewne zrobili badanie rynku i nie ma już zapotrzebowania na taką grę, moim zdaniem era świecących i błyszczących samochodzików skończyła się ;p

15. mateuszchm

mateuszchm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Mam nadzieję, że będzie to przełom w NFS bo ostatnie serie to lipa

16. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No może teraz się postarają.

17. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    U2 i Most Wanted były najlepszymi częściami. Shift był nawet ciekawym rozwiązaniem i przyjemnie mi się w to grało. Cień szansy że ten NFS nie będzie crap'em to fakt że jest robiony przez Criterion Games.

18. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Fajnie wyglądał ten trailer ale jak zobaczyłem że to aluminiowe auto przedziera się przez blokadę policyjną jak stalowy koń w Call of Juarez to straciłem zapał. Niech pokażą coś więcej bo ten tryb w kotka i myszkę znudzi się bardzo szybko.

19. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie róbcie sobie nawet nadziei, To CRITERION!! A Gra to będzie kolejny Burnout!

20. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    OMFG ile masz lat?! Próbują cuda niewidy, psują sobie przy tym imię? Mógłbym z Tobą zakończyć w tym momencie dyskusję, bo pojęcia o serii NFS nie masz żadnego, ale ufff ciśnienie mi skacze, jak widzę ignorantów.

Kolego kanon NFS to wyścigi po trasach, nie mieście. Kanon NFS to seryjne super samochody, nie wiejski tuning i tona neonów. Kiedy przyszła moda na Szybkich i Wściekłych, EA podłapało temat i poszło za ciosem. W efekcie tego pojawiła się udana seria Underground.

NFS, NFS II, NFS III i Porsche 2000 to cała esencja serii, najbardziej udane części. Później był Hot Pursuit 2 (gdzie seria zaczynała spadać w dół) Underground (dość dobra część, 'ocierająca' się prawie o licencję filmową) a później to już była równia pochyła na dno:

Underground 2, Most Wanted, Carbon, ProStreet, Undercover

Z roku na rok seria leciała w dół, tracąc wiernych fanów, aż spadła zbyt nisko. Dopiero Shift odbił NFS od dna i przywrócił serii jakość!

Musisz żyć w poważnej abstrakcji jeśli uważasz, że ludzie tęsknią za wiejskim tuningiem OMFG. To nie jest fundament marki NFS, nigdy nim nie był i ufff na szczęście nie będzie. Ludzie są dorośli, poważni, mają większe wymagania, a Undergroundy, Carbony i reszta syfu jest dobra, ale dla małolatów.

Tak więc łopatologicznie wytłumaczyłem Ci, że o NFS nie masz bladego pojęcia.

EA nie musi odzyskiwać piskliwych małolatów, którzy lubią sobie odpicować brykę. Prawdziwych fanów (a nie tych wychowanych na Szybkich i Wściekłych, swoją drogą pierwsza część udana, reszta to syf) pamiętających NFS od pierwszej części, jest znacznie więcej. Chwała EA, że przywraca wreszcie świetność i blask upadłej marce, odcinając się przy tym raz na zawsze od tuningu. AMEN.

Wracając do news.

sid2007 - jeśli dla Ciebie kilometr kwadratowy = mila kwadratowa, to proszę Cię nie pisz już nic.

Oficjalna informacja od Criterion:

10.5 mili kwadratowej to 17 kilometrów kwadratowych. 100 mill trasy to 160km trasy. Czy 4x większe niż Paradise City? BZDURA!

Miasto w Burnoucie ma 26 mill kwadratowych, czyli 41 kilometrów kwadratowych oraz 218 mil dróg, czyli 350 kilometrów.

Ewidentnie wychodzi, że miasto w nowym NFS będzie ponad 2x mniejsze od tego w Burnout Paradise. Skąd Criterion policzył, że będzie 4x większe - oto wielka tajemnica, ROTFL!

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Co wy gadacie, ProStreet był fajny, Undercover... bez komentarza, Shift był też niczego sobie. Nie wiem, na co narzekacie, może nie są to już tak dobre gry jak za czasów Porshe, ale nadal trzymają poziom. Undergroundy były typowo pod publikę, żeby przykuć fanów F&F, dalej Most Wanted był moim zdaniem testerem opcji uciekania przed policją, Carbon był... taki, żeby był, ProStreet jest, jak dla mnie, super, jakiś tuning jest, dużo wyścigów, moim zdaniem to była udana gra, Undercover, próba zrobienia gry-film, niestety, marna, dalej, Shift - gra bardzo mi się podobała, piękna grafika, kokpity, nareszcie jakiś 'symulator' od EA. Także nie jest źle Panowie, oby ten NFS trzymał poziom poprzedników.

Edit:
    Znowu D4R się rozpisał ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum