1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świat Watch Dogs 2 jest ponad dwukrotnie większy od mapy z Watch Dogs, ale to nie jest najważniejsze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Francuska korporacja przyzwyczaiła graczy do tworzenia ogromnych miejscówek i nie inaczej będzie w Watch Dogs 2. Marcus Holloway trafi do ogromnej lokacji, ale w przypadku tej produkcji wielkość nie jest najważniejsza.

W pierwszej opowieści hakera nie narzekaliśmy na tereny, ale Ubisoft postanowił zdecydowanie powiększyć w Watch Dogs 2 świat. Dominic Guay – producent tytułu – postanowił dokładnie opowiedzieć o mapie świata i niektóre wnioski potrafią zaciekawić:

Brzmi to naprawdę interesująco, ponieważ od pewnego momentu mam wrażenie, że rozmiar miejscówek nie jest najważniejszy. W ostatnich miesiącach pojawiło się na rynku kilka gier, które choć imponowały lokacjami, to jednak nie posiadały wystarczającej, a zarazem sensownej aktywności.

Jeśli w tym przypadku Ubisoft nie zawiedzie, to fani piaskownic na pewno nie będą narzekać. Gra trafi na półki sklepowe już 15 listopada.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    640
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli gra stanieje do 100 to kupie zbyt duzo jest obiecujacych tytulow ktore zapowiadaja sie lepiej niz wd 2

4. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Duza może będzie ale czy ciekawa ? Czy pusta

5. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    217
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja z chęcią sprawdzę WD2... ale raczej nie w dniu premiery bo cena zapewne koło 250 zł to za dużo ;)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja nad wielkość przekładam fizykę a ta w WD była tragiczna.

Kendzi76 lubi to.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie oszukuje W_D2 jest na mojej liście zakupów. Ale po W_D raczej poczekam na jakieś pozytywne recenzje uświadamiające mnie, że gra jest warta kupna.

8. muzycznamj

muzycznamj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :eek: hohoho zapowiada sie świetnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum