1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świąteczne wyprzedaże - czekać?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez NeoN1354, Październik 19, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. NeoN1354

NeoN1354 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Heja! Dzisiaj mam pytanie odnośnie kupowania konsoli przed świętami, bądź po świętach... Otóż... Słyszałem, że na święta są dość mocne promocje organizowane w sklepach, a jako iż Xbox 360 jest już dość starą konsolą to myślę, że zwłaszcza tutaj cena pójdzie w dół. Tylko pytanie - o ile...? Jeśli załóżmy teraz kosztuje te 800 zł to po promocji świątecznej ile będzie kosztować? Jak to wyglądało w tamtym roku? Proszę o jakieś wskazówki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szklanej kuli nie mamy...
    Raczej na pewno coś taniej będzie.

4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Nikt z nas jasnowidz nie jest ale znając podejście sklepów to już robią delikatne zwyżki cen sprzętu żeby w grudniu moc wielkie reklamy pokazywać jak to u nich jest tanio :)

1 osoba to lubi.
  5. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja tam ci nie polecam nowego xboxa ze sklepu kupować na allegro możesz dorwać slimki jak nówki może niektóre jeszcze na gwarancji za połowę niższą cenę. Reklamują się także na forum sprzedawcy którzy mają prawie nówki z przeróbkami po naprawdę okazyjnej cenie. A co do tych obniżek to wiadomo na święta może coś stanieje zobacz jaka jest cena teraz i podczas świąt i sam oceń czy ci się opłaca kupować ;D

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak nie będzie nic taniej to 800 się nie opłaca bo dołożysz te 500 i masz już Xone albo PolyStation 4...

1 osoba to lubi.
  7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    "Te 500" - tak to napisałeś jakby to było 5 zł...

4 użytkowników lubi ten post.
  8. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Moze dla niektorych 500 zl to jak 5 zl :) Ja bym na twoim miejscu dolozyl i kupil PS4/XOne. Nie warto juz inwestowac w stara generacje,no chyba ze przerobisz konsole, ale dla mnie to buractwo.

9. NeoN1354

NeoN1354 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Buractwo, nie buractwo, ale swoje robi :p Oczywiście, że przerobię konsolę. Jest to chyba najlepszy sposób dla ludzi w moim wieku (17 lat), którzy chcą sobie pograć, a nie mają roboty. Bo gdy chodzi się do roboty to wiadomo, że kasa szybciej przybywa, niż z kieszonkowego :p

Co do XOne/PS4 to na razie dam sobie z tym spokój. Musiałbym zbierać znowu pewnie do wakacji, żeby coś sensownego kupić... W tamtym roku w listopadzie kupiłem sobie na tablicy PS3, które mi nie przyszło... Byłem z tym na policji i 26 września tego roku była rozprawa. Nie otrzymałem jeszcze żadnej wiadomości o jej przebiegu, etc. Teraz, kiedy znowu naszło mnie na konsolę - postanowiłem nazbierać te 600 zł i kupić sobie Xbox'a. Zobaczymy co z tego wyjdzie :smile:

10. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupić sprzęt na tablicy i na słowo wpłacać pieniądze. BRAWO!

Co do tematu: sprzęt magicznie stanieje ale tylko w takim przypadku, że przekreślone będzie powiedzmy 1200zł a NOWA LEPSZA CENA to np. 800. Z tym, że ta konsola i tak bez tej przeceny kosztowała tyle co po.

1 osoba to lubi.
  11. Higinn

Higinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wę™gorzewo, Poland
    W neonecie masz za 500 bez kinecta z tego co ostatnio w gazetkę patrzyłem

Wysłane z mojego LG-P875

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak chcesz przerobiony to celuj do ludzi z forum (dział giełda Sprzedam) możesz kupić już przerobionego z LT albo RGH. Są tutaj ludzie prowadzący własne działalności w tym zakresie i wielu userów korzystało z ich ofert :).

Co do tego, że jak pójdziesz do roboty to kasa szybciej będzie przybywać niż kieszonkowe to może tak. Ale wtedy wiek się zmieni i cele. Takie coś jak "gry" przejdzie na dalszy plan, bo będą po prostu ważniejsze rzeczy od takich "pierdołek". Więc lepiej przerobić. Nasze pensje nie są adekwatne do cen sprzętu. I tyle w tym temacie.

1 osoba to lubi.
  13. jojo46

jojo46 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bylem dzis w saturnie i slim 4gb z forza horizon byl za 900 i dwoma grami na kinecta a slim 500gb, forza horizon i 4 gry na kinecta za 1299. Oba zestawy z kinectem

14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1867
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gratuluje odkopu....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum