1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

świecąca druga zielona dioda

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez don84, Grudzień 7, 2008.

1. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    Szukałe i nic nieznalazłem na forum. mam następujący problem. Konsola stoi w pozycji pionowej zawsze świeciła się pierwsza dioda z lewej teraz zauważyłem że swieci się dioda druga. Czy mam się niepokoić? czy jest to normalne.Z góry dziękuje za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie podłanczełeś pada drugiego, a potem odłączyłeś tego z 1 slotu? Na padzie która świeci?

4. Maksio

Maksio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pyrzyce/Szczecin
    byc moze zawiesił się czujnik ruchu... poruszaj konsolą (wyłączoną!) - być może zaskoczy

5. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    na padzie świeci pierwsza z lewej. po wyłączeniu konsoli w celu sprawdzenia czy zapali się pierwsza dioda na zasilaczu zapaliła się czerwona dioda i był problem z uruchomieniem konsoli czy to może mieć związek z tą diodą o której pisałem wcześniej?

Wczytywanie...

Poleć forum