1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeci się tylko zielona dioda, brak dźwięku i obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brayan125, Sierpień 9, 2013.

1. brayan125

brayan125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum to chciałbym się ze wszystkimi przywitać :)
    Mam mały problem ze swoją konsolą z RGH. Dwa dni temu po 15 minutach grania w GTA IV konsola się zawiesiła (wcześniej grałem po kilka godzin jakby komuś się ta informacja przydała), więc ją wyłączyłem i już nie włączałem, bo była późna godzina i poszedłem spać. Wczoraj po południu chciałem ją włączyć i po włączeniu na konsoli pali się zielona dioda i nic więcej. Na monitorze pokazuje brak sygnału. Zdarzało się już wcześniej tak ale bardzo rzadko lecz po zresetowaniu konsoli zaczęła działać normalnie i nawet nie zawieszała się na logo xbox'a. Użyłem innego kabla HDMI i efekt taki sam. Próbowałem też na kablu component lecz on również nie wprowadzał żadnych zmian. Xell się włącza. Zdarzyło się parę razy, że kilka sekund po włączeniu konsola pokazała logo xboxa i się zawieszała lub po chwili się wyłączała. Konsola była już niejednokrotnie odłączana od zasilania. Rano podłączę konsolę pod telewizor i zobaczę czy coś to zmieni. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak się zawiesza to wygląda na jej koniec. Trzeba wgrać oryg pamięć zobaczyć czy będzie działać

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jaki masz model płyty głównej ?

5. brayan125

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola to slim z płytą główną Trinity.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rgh do poprawienia, któryś z kabli stracił połączenie.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

7. brayan125

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    RGH zasilanie ma jak coś ale to już chyba mało ważna informacja. W niedługim czasie udam się do msFormat w Poznaniu, bo wiele ludzi poleca.

Wczytywanie...

Poleć forum