świerzak pyta pomoc:D

vegusiek

Świeżak
Świeżak
świezak pyta pomoc:D

Witam wszystkich moją jedyną konsolą była ps2 teraz chce kupić xboxa 360 , lecz nie wiem jakiego czy to ma być slim czy jasper czy 4 gb czy 250 gb, czy nowsza czy starsza wersja konsoli. Konsola ma służyć głównie do grania z płyt nie z xbox live (czy jakoś tak) większość gier to ma być na kinect. Nie chce by moja konsola sie psuła a czytalem ze niektóre sa mniej awaryjne, i lepiej by sie nie przegrzewała. Możecie polecic sprzedawce co sprzedaje cos w dobrej cenie razem z kinectem :D.pozdro i dzieki za odp ps. jak mozecie to wyslijcie mi jakies fajne cenki nas priv :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wersja slim 250 GB + kinect najlepsza najmniej awaryjna, a i Świeżak pisze się przez "ż".
 

vegusiek

Świeżak
Świeżak
dzieki zaspany byłem jak pisałem jeszcze jakby ktoś mogł mi przesłać jakiś link gdzie niedrogo moge kupić ww cudeńko
 

LeVak

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie interesuje Cię gra na live to kup przerobionego jeżeli chcesz oszczędzać laser to może być z dyskiem ale to nie konieczne. Zależy ile masz kasy i ile chcesz wydać :)
 

vegusiek

Świeżak
Świeżak
Nie oszukujmy się chce kupić jak najtaniej ale wolę zapłacić więcej niż kupić byle co ;-) ale chce nowa na gwarancji nie używana więc gdzie kupić ?
 

vegusiek

Świeżak
Świeżak
Zestaw nawet fajny ale na grach mi nie zależy co są w tym zestawie i po odkupienie kinecta to będzie 1400+ zł więc czy to się opłaca ? to jak może gdzieś indziej ? I nie kupować słomki tylko jaspera szukać ?
 

Do góry Bottom