1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

świerzak pyta pomoc:D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vegusiek, Kwiecień 21, 2012.

1. vegusiek

vegusiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    świezak pyta pomoc:D

Witam wszystkich moją jedyną konsolą była ps2 teraz chce kupić xboxa 360 , lecz nie wiem jakiego czy to ma być slim czy jasper czy 4 gb czy 250 gb, czy nowsza czy starsza wersja konsoli. Konsola ma służyć głównie do grania z płyt nie z xbox live (czy jakoś tak) większość gier to ma być na kinect. Nie chce by moja konsola sie psuła a czytalem ze niektóre sa mniej awaryjne, i lepiej by sie nie przegrzewała. Możecie polecic sprzedawce co sprzedaje cos w dobrej cenie razem z kinectem :D.pozdro i dzieki za odp ps. jak mozecie to wyslijcie mi jakies fajne cenki nas priv :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Wersja slim 250 GB + kinect najlepsza najmniej awaryjna, a i Świeżak pisze się przez "ż".

4. vegusiek

vegusiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki zaspany byłem jak pisałem jeszcze jakby ktoś mogł mi przesłać jakiś link gdzie niedrogo moge kupić ww cudeńko

5. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli nie interesuje Cię gra na live to kup przerobionego jeżeli chcesz oszczędzać laser to może być z dyskiem ale to nie konieczne. Zależy ile masz kasy i ile chcesz wydać :)

6. vegusiek

vegusiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie oszukujmy się chce kupić jak najtaniej ale wolę zapłacić więcej niż kupić byle co ;-) ale chce nowa na gwarancji nie używana więc gdzie kupić ?

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  8. vegusiek

vegusiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zestaw nawet fajny ale na grach mi nie zależy co są w tym zestawie i po odkupienie kinecta to będzie 1400+ zł więc czy to się opłaca ? to jak może gdzieś indziej ? I nie kupować słomki tylko jaspera szukać ?

Wczytywanie...

Poleć forum