Świeża galeria z Gears of War 3 - Xboksowy killer 2011?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Gra jest dopiero w wersji Alpha a screeny juz sa piekne... strach pomyslec co bedzie w full wersji :p Must Have i tyle
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tylko... mniam :D
 

witek006

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Byle do 2011... co-op na 4 osoby będzie wymiatał... :yeye:
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper !!!
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego ludzie tak podniecają się tą grą ? dla mnie to jedna z najgorszych gier w jakie grałem
 

bartcik

Świeżak
Świeżak
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie nie podniecają się tą grą? Dla mnie to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem.

Gratulacje SoTeR, za postowanie nic nie wnoszących treści do dyskusji.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego ludzie tak podniecają się tą grą ? dla mnie to jedna z najgorszych gier w jakie grałem
Ojj, zaraz będziesz miał przerąbane na tym forum ^^. Co do samej gry, grafika no jak na te nadające się do muzeum komponenty xboxa360 niezła, ale szału nie robi. Ciekaw jestem jak to będzie z tymi 30 fps'ami, bo jak będą dropy to i verbatimka będzie szkoda na te gre :p
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
c___we! żadnego skoku graficznego... Wręcz się cofnęli.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
c___we! żadnego skoku graficznego... Wręcz się cofnęli.
we grafika nie jest najważniejsza w grze !!!!! world of warcraft ma grafikę średnią a gra w niego miliony najważniejsza jest linia fabularna mi starczy nawet grafika z GoW ,oby tylko fabuły nie spierniczyli bo bez tego się nie da grać niezależnie jaka by była piękna grafika .
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ja do dzisiaj pogrywam sobie w gierki z Pegazusa - grafika nie jest najważniejsza! :D
Co do zmian , to wydaje mi się , że może niektórzy ich nie zauważają ze względu na to , ze to nadal ta sama gra? :p Kosmetyczne na pewno będą i jak na obecna generacje , to wydaje mi się , że dalej z grafiką nie ma dokąd iść. Teraz wszystko zależny od developera , jak wykorzysta dostępne assets'y i co z nich zbuduje.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
andryrush, dzisiaj nikt nie gra w pegazusa ponieważ gry fabuły nie mają lub są zbyt oldschoolowe ;p
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Jak to nie , źli ludzie porwali Marion! Billy , musisz ja uratować! :D
Fakt , są też oldschoolowe , ja akurat lubię takie coś :p Zero sejwpointów , nie ma continue , prawdziwy hardkor :p
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
c___we! żadnego skoku graficznego... Wręcz się cofnęli.
poziom tego forum załamuje....

gow2 i gow3 na dole





 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Źródło?
Wydawało mi się że to wszystko GoW 3 , tyle że tam warunki na mapce mają się zmieniać z biegiem czasu i stąd po dwie wersje każdej mapki.
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie wyglądają te screen'y. Poprzednie części GoW'a były bardzo dobre i mam nadzieję, że 3 część będzie królować przez kilka miesięcy. Oczywiście będzie trzeba zamówić gierkie w pre-orderze :)
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
Źródło?
Wydawało mi się że to wszystko GoW 3 , tyle że tam warunki na mapce mają się zmieniać z biegiem czasu i stąd po dwie wersje każdej mapki.
podpis zdjęcia lub neogaf

Epic zawsze daje porównanie pomiędzy nowymi wersjami silnika tak samo było z gow1 i gow2

 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Screny z GoW'a 3 są przepiękne, jednak jak dla mnie troche za jasne. Ciekawe czy będzie grywalna wersja na E3, albo chociaż jakieś konkretne informacje na temat gry.
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie nie podniecają się tą grą? Dla mnie to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem.

Gratulacje SoTeR, za postowanie nic nie wnoszących treści do dyskusji.
Może kolo nie potrafi grać w Gow-a?!:whistle:
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Jego treść jednak coś wniosła. Wniosła krytykę i powinniście się z tym pogodzić , że jednak komuś ta gra się nie podoba.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Może kolo nie potrafi grać w Gow-a?!:whistle:
Po pierwsze nie mów do mnie kolo bo nie jestem twoim kolegom :/ kolo to możesz mówić do kolegów na podwórku ale nie do mnie a po drugie to długo grałem w GoW 2 ale się zmuszałem żeby w nią grać ale w końcu nie wytrzymałem :/ wyłączyłem tą grę i już nigdy nie została włączona na mojej konsoli więc daruj sobie jakieś głupie komentarze

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie nie podniecają się tą grą? Dla mnie to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem.

Gratulacje SoTeR, za postowanie nic nie wnoszących treści do dyskusji.
Co ty gadasz za głupoty ? wyraziłem swoje zdanie na temat tej gry tak jak zrobili wszyscy w tym temacie i to właśnie twój post nic nie wprowadza do dyskusji
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom