1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak a dział Giełda.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dominek, Maj 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dominek

Dominek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcę sprzedać swojego xboxa 360 ale zobaczyłem, że w dziale "Dla świeżaków" nie można stwarzać tematów odnośnie sprzedaży. Jest tam napisane, że od tego jest dział "Giełda" i, że to dotyczy świeżaków. No dobra, tylko jest problem bo jak chcę stworzyć tam temat odnośnie sprzedaży to pisze, że nie mam uprawnień. Chodzi napewno o to, że nie mam 20 postów, ale uwierzcie nie każdemu chce się wbijać na siłe te 20 postów aby zrobić ten głupi temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    no i to jest własnie po to żeby taki ktos nie rejestrował sie tylko po to zeby dać ogłoszenie....od tego jest allegro

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    taki system zostal stworzony ku wiekszemu porzadkowi na forum i ma na celu unikniecie zakladania multikont jednej osoby ktora mialaby (przykladowo) spamowac czy podbijac jakies posty wiec jesli ci naprawde zalezy, zaloz kilka madrych tematow i nie bedzie problemu, 20 postow to praktycznie pikus

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  6. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest bardzo duzo tematow w ktorych mozna nabuisz posty 20 tematow i gitara

7. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Bo to nie jest serwis do wymiany ofert, tylko forum o Xboxie. Na pewno nie będziemy modyfikować regulaminu tylko po to, żeby ludzie rejestrowali się wyłącznie w celu rozreklamowania aukcji, czy jakiejś oferty.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum