1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak kilka pytań na temat XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez migot, Sierpień 3, 2014.

1. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam jak w temacie jestem świeżakiem jeśli chodzi o produkty MS. Chce kupić XO ale zanim to zrobię chciałbym rozwiać parę wątpliwości na ten temat, jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny:

1 czy potrzebuje abonamentu gold aby wejść do sklepu i np kupić albo pobrać grę?

2 jest jakaś możliwość tak jak w przypadku konkurencji PS, że kupując grę na jednym koncie w dystrybucji cyfrowej mogę ją aktywować na np 2 konsolach i grać w tą samą grę jednocześnie? Chodzi mi o to, że jeśli kupię np CoD'a to czy da rade ją aktywować na konsolce kolegi tak abyśmy mogli grać jednocześnie w multi?

3 słyszałem, że na allegro jest wiele kradzionych kart do x live no i ze MS banował 360 za to, czy hmm kupując np grę albo punkty które były opłacone kradzioną kartą mogę dostać bana na konsole(chodzi mi XO) czy tylko zbanują konto które skorzystało z transakcji kradzioną kartą(tak czytałem że parę osób kupowała właśnie gry w dystrybucji cyfrowej z allegro od ludzi i z czasem niektórym banowano wyłącznie te konto i nic poza tym).

2. Lotnik421 Xbox One

3. dKc

dKc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Nie no co Ty. Jak powszechnie wiadomo Microsoft jest pazerny (ostatnio kupiłem Forzę Horizon i szczena mi opadłą ile mikropłatności), ale bez przesady.:)
    2. Tak, jest taka możliwość. Nazywa się to "Przeniesieniem licencji".
    3. Banują całą konsolę, tzn możliwość grania po multi. Nie znam przypadków, że banowano konto, pierwsze słyszę.

4. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    okej a co do pkt 2
    Załóżmy ze ja mam XO i mój znajomy ja mam CoD'a kupionego cyfrowo podaje mu login i haslo do mojego konta on przenosi licencje i pobiera gre, w momencie gdy on przenosi licencje na swoją konsole ja ja tracę czy jak?

5. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Nie słuchaj w ogóle tego wyżej bo nie wie co pisze... Na XO nie ma czegoś takiego jak licencja. Po prostu dajesz mu passy do konta gracie ty i on jednocześnie. Jedyne co jest wymagane to to, że jezeli ty mu dasz konto to on musi być na nim zalogowany, aby grać w tę grę.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    hmmm czyli ja jak i mój kolega musielibyśmy być zalogowani jednocześnie na te samo konto tak? Czy to wgl możliwe .?

7. adamek12345

adamek12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeśli kupi się profil z grami na allegro, to otrzymujemy profil na zawsze i żeby grać w te gry to trzeba być zalogowanym na kupionym profilu? nie da się w nie grać na swoim?

8. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @up także się przyłączam do pytania

9. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jeżeli ty kupisz grę na swojej konsoli to jest ona przypisana do twojej konsoli oraz konta, czyli ty na to konto nie musisz się logować, ale jeśli będziesz chciał to bez problemu jednocześnie będzie mogli się zalogować. Na XO jest taka możliwość, że jednocześnie można się zalogować na kilka kont, czyli twój kolega zaloguj się na twoje konto oraz na swoje i będzie grała tak jak by na swoim koncie twoje konto będzie działać tak jak by w tle. Trochę chaotycznie to opisałem, ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiałeś :)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  10. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wielkie dzięki może chaotycznie ale wszystko wreszcie zrozumiałem jeszcze raz wielkie dzięki :)

11. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28

1. Gold jest potrzebny jeśli chcesz np grać online lub dla otrzymania 2 gier darmowych w miesiącu na XO i jednocześnie 2 gier na x360 oraz upoważnia do sporych promocji np taniej gry o 33%/50% itp np ostatnio dodatki do bf4 premium z ok 50 usd na 33.5 usd , microsoft w tym temacie rządzi i oby tak było i lepiej , bez golda możesz używać kodów trial 7mio dniowych np ostatnio bardzo szybko i tanio sprzedawane na allegro i w internecie - można za ich pomocą grać w sieci i używać róznych aplikacji ,zakupy itp ALE nie uprawniają te kody TRIAL do zniżek/upustów i darmowych gier co miesiąć

2.Tak możesz swój login i hasło pożyczyć koledze i jednocześnie bedziecie grali w to samo na xbox live na swoich profilach,licencji jako tako tej znanej z x360 nie ma , tu jest inaczej masz coś takiego że możesz swój profil/konto zalogować na innej konsoli np brata itp i tam włączyć funkcję xbox home - dzielenie gier z profilu na każdy inny profil tak samo konto gold jest dzielone na inne profile na tej konsoli; na x360 było tak że grę na profilu pobrałeś wraz z licencją to umożliwiło granie w nią na innych profilach ale jesli zalogowałeś na innej konsoli np brata ten profil i nie przeniosłeś licencji to mogłeś grać tylko z tym profilem(lub trick z 2gim padem logowanie na 2 profile) do czasu aż nabędziesz licencję wtedy możesz grać na innych profilach a w XO logujesz się tym samym profilem na 2óch konsolach po kolei jeden i drugi gracz pobieracie z tego konta gry i masz to samo z np bratem w tym samym czasie gracie na sieci już na swoich głównych profilach , takie coś można zrobić 2x w roku (2 na pewno) jeśli zrobisz takie udostępnienie na 3eciej konsoli i włączysz tam funkcję xbox home to pojawi się komunikat że nie możesz teraz zrobić tego dzielenia wtedy na pierwszej konsoli możesz grać w gry za pomocą tylko tego profilu na którym jest gra zakupiona(jest sposób na obejście już próbowałem logujesz sie na ten profil i dodatkowo logujesz się na inny własny profil ) aby blokada minęła wtedy trzeba odczekać aż minie pełny rok od ostatniego podzielenia wtedy gra rusza i masz statystyki/save na innym profilu - chaotycznie się to tłumaczy ale inaczej nie da się dokładniej

3. ja używam tanich kont z allegro nie mam bana od lutego , same pozytywy mają sprzedawcy dla takich aukcji z grami na XO , nie wykluczone że kiedyś coś się obudzi i dojdzie do bana teraz gram ile mogę , jesli już planujesz zakup takich kont z allegro na xo to sprzedawca powinien podać ci wszelkie dane do konta tj login , hasło i najważniejsza rzecz security email do resetu hasła wraz z hasłem do tego emaila za pomocą którego jesteś w stanie zmieniać wszelkie zabezpieczenia gdyż na takie konto przychodzą kody potwierdzające jeśli cokolwiek zmieniasz w zabezpieczeniach konta , jeśli nie otrzymasz tego emaila od sprzedającego a tylko login i hasło -pobierzesz grę i sprzedający może pozbawić ciebie w kazdej chwili twojego konta zdalnie sobie zmieni hasła itp do tego konta dlatego jest to WAŻNE - sprzedawcy tych kont udostępniają te dane nawet w aukcji jest zaznaczone profil przechodzi na Twoją właśność(nikt inny nie ma dostępu jeśli ty zmienisz sobie sam wszelkie dane hasła itp) , konto możesz później sprezentować czytaj pchnąć/zamienić z kimś dalej najlepiej jeśli nie będzie wspomnianej blokady z pełnymi danymi do konta

CHYBA pojaśniłem co poniektórym którzy coś przebąkują o licencji jak na x360 - tu jest inaczej=lepiej

1 osoba to lubi.
  12. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @up Tb także dziękuje no teraz to już chyba wiem wszytko, kupuje XO

Wczytywanie...

Poleć forum