1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak kupuje X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Afro92, Listopad 3, 2009.

1. Afro92

Afro92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mój komp niestety nie chce już odtwarzać najnowszych gier, jest na to za stary, szkoda mi ładować w niego 2-3 tysie i wolę kupić konsolkę, miałem brać PS3 bo darmowy live itd. Blu_ray i inne bajery ale w X360 skusiła mnie opcja grania w kopie zapasowe gier co pozwala jak wiadomo zaoszczędzić:D Tylko słyszałem o banach i chciałbym się zapytać na tym forum bo jak widać ludzi tu się znają na rzeczy jak to jest? Jak kupię konsolkę, lepiej Premium, Elite czy może Arcade? Będę miał przerobioną najnowszym flashem i grał na necie przez kopie zapasowe, oczywiście nie przed premierą to wyłapię bana, jak to jest z tym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nigdy nic niewiadomo, niektorzy lapia bana przy pierwszej okazji a ja np od 3 lat gram na ixtreme 1.4 na live i jakos zyje : O a co do wersji konsoli to zalezy jakie sa twoje potrzeby wzgledem pamieci konsoli, w tej chwili i tak kazda z nich ma wejscie hdmi.

4. Afro92

Afro92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha a jakoś da się konsolkę odbanować wtedy czy pozostaje tylko sprzedać i nową kupić? Czyli z tym banem to nie wiadomo? A taka sprawa, mam TV Panasonic HD Ready 32' kontrast 5000:1 czy tam 7000:1 i monitor z tunerem TV FULL HD 50000:1 co lepiej podpiąć do konsoli? W jakiś lepsze głośniki warto się zaopatrzyć czy może słuchawki?

5. Jachol

Jachol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da się już odbanować :] Też może być problem ze sprzedażą bo większość ludzi wolałoby jednak pograć na XBL jak już kupi :D

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    @Afro92
    nie napisałeś jaki duży masz monitor ja bym wybrał to co większe
    zawsze możesz podłączyć i tu i tu i porównać jakość obrazu

7. Afro92

Afro92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Monitor ma 21,5':p A można gdzieś wyrwać konsolkę z napędem Benq bo z tego co słyszałem to zmniejsza ryzyko bana tak? I jak z przeróbką, mówią, że najlepiej najnowszą a z tego co na forum wyczytałem 1,61 wyłapuje bany...

8. Smurfastyczny

Smurfastyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to chyba zle cos wyczytales , po 2 to kazdy flash moze zlapac bana tylko te najnowsze maja troszeczke(tylko troszeczke) zmniejszone ryzyko bana. Tak jak kolega ci napisal 1.4 ma a po 3 latach bana nie zgarnal, a ty mozesz drugie dnia nawet z najnowszym flashem dostac

a co do telewizorka to do konsoli bez 40 cali hd ani rusz, tym badziej jak zobaczysz grafe na nim .

i co do ps3 poczekaj troszke z kupnem konsoli teraz slyszlaem ploty ze japonce za 250$ maja sprzedawac ps3 co oznacza ze beda one tansze od xboxa360

9. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Czemu? Ja mam 17 calowego Samsunga i wcale nie przeszkadza mi to w grze.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja gram na 22" TV LCD HD Ready Samsung i obraz jest rewelacyjny, śmiało ten monitor 21,5 Ci wystarczy :) Co do banów 100% pewności nie ma, najlepiej grać na oryginałach online. Zastanów się na zakupem konsoli bo są w identycznych cenach a PS3 nie ukrywajmy jest lepsze technicznie od xboxa 360 i ma lepsze wyposażenie jak np. wbudowane wi-fi oraz blu-ray. Ja teraz się zastanawiam czy nie sprzedać x-a i zakupić Ps3 :)

11. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    empik.com - Konsola PlayStation 3 + Batman: The Dark Knight + X-Man Origins Wolverine - Sony Computer Entertainment- 1449.9zł

Wcale nie jest lepsza od xboxa. Fanboy się znalazł czy co?
    Znowu można wymieniać o tym ich boskim proceserze cell co ma tysiącpińćset stodziewieńćset rdzeni a tak naprawdę to jest jeden rozdzielony na 7 w tym jeden fabrycznie nie działa. Dwa GPU nvidia 79xx nie wyczarują Ci wielkiego halo na TV. I nie ma za dużo gier w czystym 1080p chociaż sony huczało i buczało że każda gra to 1080p. Potwierdzam, że ps3 ma wbudowane Wi Fi i BR co jest na plus. Ale koszt 1500 złotych za konsolę która różni się DOSADNIE od xboxa tylko 2 rzeczami? To jest chyba jakaś kpina ;). A PS3 nie sflas***esz - 5 blokad (w tym na GPU, CPU i HDD) robi swoje a to dla niektórych kluczowa rzecz. Dla mnie opłaca się wziąć PS3 jak masz np. 46"< i pełno filmów BR + full kino domowe i oryginały. A tak to bierz xboxa który jest zdecydowanie tańszy. KONIEC

Co do tematu ;)
    Nie polecam Ci samsunga 226BW. Straszny obraz mam na nim. Poszarpany, krawędzie jak schody po prostu kiszka. Lepiej brać 32" bo jest po prostu większy.

pozdrawiam

12. Smurfastyczny

Smurfastyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    250$ teraz ps3 ma podobno kosztowac poszukaj sobie na necie o tym wtedy konsola ps3 bedzie tansza od xbox360

Wczytywanie...

Poleć forum