1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak pyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SquBanys, Styczeń 2, 2014.

1. SquBanys

SquBanys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dwa czy trzy lata temu miałem przerobioną konsolę (ja jej nie przerabiałem więc nie wiem co to było), brat ją miesiąc później zaaktualizował bo jakaś tam gra wymagała i nagle puff piraty nie działają. Teraz mam zamiar kupić Golda a dużo słyszę o tych banach. Widziałem temat i było tam takie zdanie
    Nie do końca rozumiem, czyli dostane bana jak kiedyś miałem przerobioną ?

Dodaje pytanie: Jak sprawdzić czy jest ono dalej przerobione ? Czytałem te tematy i coś tam z modchipami. Konsola raz poleciała do serwisu by ją przerobić potem jak wyżej napisane aktualizacja i piraty nie działają.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Banów dawno nie było i pewnie nie będzie. Twoja konsola już pewnie jest oflagowana, także przy fali banów i ona go dostanie, czy ma przeróbkę, czy nie. Graj spokojnie i nic się nie martw. Jak piraty nie działają to nie masz już przeróbki.

4. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To żeś mnie pocieszył :D
    Czyli ?
    A żeby nie była przerobiona to trzeba coś jeszcze zrobić ? Brat zaaktualizował jak wkładał płytke i więcej nic nie było robione w sprawie pirata :D

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przetestuj i napisz czy dostałeś..... :eagerness:
    Jeśli miałeś dawno temu jakieś LT po czym była aktualka i LT zostało zastąpione oryg. FW, możesz tylko grać w oryginalne gry to nie masz przeróbki graj śmiało online*
    * jeśli grałeś przed premierą danej gry możesz dostać bana, oraz jeśli kopie na których wcześniej grałeś były nagrane w np 97% ( z tym że tak jest obecnie a skoro piszesz że to było dawonooooo to Ciebie to nie dotyczy)

1 osoba to lubi.
  6. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zielony w sprawach przeróbek jestem. Ja chyba LT miałem bo pobierałem AC I pod LT a potem aktualizacja. Jeżeli podłącze do neta i coś będzie jednak nie tak z konsolą to na start dostaje bana ? Da się upewnić jakoś czy wszystko jest wporządku z konsolą ? Nie chce tracić 160zł które zbierałem prawie 1,5 roku (nie, nie jestem pełnoletni i nie zarabiam :D).

EDIT: Ostatnio nie aktualizowałem konsoli, jak tera zaaktualizuje to przeróbka znika *puff* ?

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Znika, zrób test podłącz konsolę do neta zrób update dasha do najnowszego.

Dokładnie to.

1 osoba to lubi.
  8. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dash ? Pisze, zielony jestem :D To te aktualizacje co pojawiają się tak ?

9. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dash to interfejs można powiedzieć system konsoli, tak aktualizacji.

1 osoba to lubi.
  10. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra to jutro podłącze konsolke do neta i zaaktualizuje.

Wczytywanie...

Poleć forum