1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak szuka informacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kacper Gabryszak, Lipiec 3, 2012.

1. Kacper Gabryszak

Kacper Gabryszak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam.
    Mam Xboxa 360 od ponad 2 lat. Mam dosyć wydawania mnóstwa pieniędzy na oryginalne gry oraz zdrapki aby pograć przez internet. Chciałbym PRZEROBIĆ Xboxa.
    I tu pojawiają się pytania ponieważ jestem zielony w tym temacie i nic o tym nie wiem. Wiem jedynie tyle że trzeba wymienić napęd.
    1. Ile to mniej więcej kosztuje?
    2. Czy możliwe jest że przerobię konsolę, a gry i tak nie będą chodziły lub będą występowały problemy z napędem.
    3. Czy jeśli przerobię Xboxa to będę mógł grać tylko w gry, które wyszły do tej pory czy w gry, które wyjdą za pół roku również będę mógł grać?
    4. Co to jest xgd3 oraz LT3.0 czy coś w tym stylu (ogólnie wiem ale proszę o jakieś szczegóły)?
    5. Czy jeśli gra będzie wymagała aktualizacji konsoli to jeśli to zrobię to czy nic nie stanie się z przeróbką (w sensie czy nadal będę mógł grać na piratach)?
    6. Czy jeśli wyjdzie nowy dashboard to możliwa jest jego aktualizacja na przerobionej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Jak wymienić napęd ? A jaki masz w xbox'ie ?

1. ok. 50 zł (jeżeli chodzi o flash napędu)
    2. Jak będzie LT+ 3.0 to każda gra, którą świeżo nagrasz będzie śmigać... Oryginały też
    3. Zależy od zabezpieczeń, które mogą nie długo powstać :)
    4. XGD3 to zabezpieczenie do gier pirackich, gry z takim zabezpieczeniem najlepiej nagrywać nagrywarką iHas... LT3.0 to wersja przeróbki
    5. Nie jestem pewien, bo mi te dashe namąciły już w głowie
    6. Pewnie, a czemu nie ? Pyt. nawiązujące do 5.

Wczytywanie...

Poleć forum