1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Swiezak xbox 360 rgh

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Akzsalf40, Październik 23, 2014.

1. Akzsalf40

Akzsalf40 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!! kupilem pare dni temu xboxa 360 przerobionego w rgh. Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o konsole. W moim xboxie jest wbudowany dysk 4gb. Oprocz tego mam dysk zewnetrzny pod usb 500gb( przerobilem go juz na fat32). Mam do Was takie pytanie bo cos nie za bardzo moge ogarnac to wgrywanie gier itd. Czy bede musial dokupic jakis wew. dysk czy posiadajac zewnetrzny dysk jestem w stanie grac normalnie we wszystkie gry?. Juz odpalalem np fife 15, ale np gta V to juz ciezka sprawa. Naczytalem sie juz tyle postow ze mozna od tego wszsytkiego zglupiec. Prosilbym o jakies porady bez zlosliwosci dla totalnie zielonej osoby.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wejdź w oryg menu i wejdź w pamięci ec. Daj dostosuj dysk ustaw suwak na 16gb. Utworzy ci partycje gdzie wrzucisz wypakowany katalog content z gta v (dvd1)

Wczytywanie...

Poleć forum