1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soulkirou, Maj 6, 2015.

1. soulkirou

soulkirou Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Witajcie, ostatnio bije się z myślami odnośnie zakupu xboxa one. Pytam tutaj o takie proste rzeczy które naprawdę mnie nurtują.
    1.Chciałbym wiedzieć jak to jest z xboxem live. Czy jeżeli kupie konsole z wykupionym livem gold to mam konto i tylko na nim muszę grać ?
    2. Widziałem na allegro oferte Divinity na XO za 50 zł i są to jakieś konta, jak to wgl działa może mi ktoś to przybliżyć ? I czy jest więcej takich aukcji ? ktoś może polecić jakiś sklep czy użytkownika który zajmuje się taką dystrybucją ?
    3. Bardziej opłaca kupić się konsole używaną czy nową ?
    4. Jest jakaś rejestracja konsol na stronie MS i po wygaśnięciu gwarancji tej sklepowej mogę zarejestrować konsole i mieć kolejne X lat gwarancji ?
    5. Jeżeli chodzi o pada to czy jeżeli chciałbym podłączyć właśnie słuchawki USB to muszę dokupić jakąś specjalną przejściówkę ?
    6. Jeżeli już podłącze słuchawki to czy mogę przerzucić dźwięk z TV do słuchawek ?
    7. Czy granie w coopie "na kanapie" w Diablo III wymaga xbox live gold ?
    8. Czy jest możliwość podłączenia telewizji naziemnej do konsoli żeby oglądać TV ?
    9. Czy znacie jakieś gry typu survival z klimatem jak The Last of Us lub Metro czy Tomb Raider dostępne na XO ?

Będę wdzięczny za odpowiedzi na takie proste pytania i chciałbym prowadzić dalej ten wątek w razie gdybym miał więcej pytań ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witaj.

Co do twoich pytań:

1. Jeśli zakupisz konsolę i będzie tam konto, które będzie miało aktywny xbox live gold, to śmiało możesz na XO mieć też golda na swoim koncie dzięki funkcji Home. Na Xboxie 360 tego nie było, dlatego to był taki minusik.
    2. Tak, są takie aukcje z kontami (profilami), na których zostały zakupione gry. Co do polecania to nie mam pojęcia.
    3. Cóż to zależy od Ciebie. Ja kupując Xboxa 360, kupiłem go już używanego, nawet bez gwarancji, ale było to dawno natomiast jeśli chodzi o nowszy sprzęt jakim jest Xbox One, zakupiłem od prywatnej osoby za pośrednictwem Allegro. Mam oczywiście gwarancję po zarejestrowaniu swojego produktu, więc wszystko gra. Jako, że jest to nowszy sprzęt polecam ci kupić takiego Xboxa, który będzie miał gwarancję, ze sklepu wyciągną parę stówek więcej, wiem co mówię.
    4. O tym właśnie mówiłem. Ja jak kupiłem Xboxa to wpisałem tylko jego serial na stronie xbox.pl i konsola została zarejestrowana. Co do zarejestrowania: Tutaj chyba trzeba jak najszybciej to zrobić, bo nie jest tak, że kupisz konsolę w dajmy na to 2015, gwarancja jest na 3 lata a ty w 2019 dopiero zarejestrujesz.
    5. Niestety nie mam pojęcia ;/
    6. Również nie wiem
    7. Nie grałem w Diablo, ale jeśli jest to przez internet a nie split-screen to tak, musisz posiadać.
    8. Z tego co kojarzę to tak
    9. Pełno jest, poszukaj tu na forum nawet :D.

W sumie to tyle, pozdrawiam :D

Wczytywanie...

Poleć forum