1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak z amezją... Przydałaby sie ktos do pomocy ;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saker2k8, Sierpień 19, 2012.

1. saker2k8

saker2k8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich uzytkkowników xboxforum.pl :wink:

Od razu zaczne od tego ze przymierzam sie do kupna konsoli XBOX360 Slim ale... No wlasnie :emmersed:

Może napisze ze niegdyś miałem jedną z pierwszych wersji XBOX'a 360 a mianowicie Core :biggrin: tak wiem było to pare lat temu (2006-2007 chyba) ale nie załuje :congratulatory: pierwsze wypalanie płyt czy sie uda czy nie, nawet tych RROD'ow i towel tricków, a potem czekanie pare miesiecy na naprawe :02.47-tranquillity:

Ostatecznie przerzuciłem sie na PC... no ale jako ze mam juz swoje gniazdko + duzy płaski TV to nie pozostaje nic innego jak tylko kupic X'a :congratulatory:

Taaa... tylko teraz jakiego ? Z jaka przróbka itd... :emmersed: Siedziałem troche w tym pare lat temu i aktualnie jestem ukierunkowany na Slim'a.

I tutaj znowu mam dylemat czy tego z 4GB czy 250GB i czy z LT+3.0 czy RGH/JTAG bo zawsze można dokupić większy dysk 2,5" niz 250GB (ja głównie na filmy bede potrzebował więc celuje w 500GB, 750GB lub 1TB zalezy co sie trafi)

No więc Panie i Panowie pomóżcie odzyskac pamiec i doradzcie co lepiej kupic na co zwracac uwage przy kupnie no i ewentualnie wyjasnijcie roznice ( + i - ) pomiedzy LT+3.0 (wiem ze chodzi tutaj o zabezpieczenia gier im nowsze tym wyzej z LT), a RGH/JTAG :02.47-tranquillity:

Z góry dzięki za odpowiedz i wszystkie porady :02.47-tranquillity:

PS: Nie wiem dlaczego moj wątek wylądował w koszu ale OK. Moze ktos tutaj zagląda...

Wczytywanie...

Poleć forum