1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak z RGH - 2 problemy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ramon82, Listopad 29, 2012.

1. ramon82

ramon82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, jest to mój 1 post.
    Mam przerobioną od wczoraj konsole na RGH i już 2 problemy - bardzo proszę o podpowiedzi, tak więc :

1. Pierwszą grę jaką uruchomilem byl Fighter Uncaged na Kinect - zgrałem ja przy pomocy Extract DVD. Gra się fajnie uruchomiła, włączyłem trening i grałem może z 7 min gdy nagle konsola sama się wyłączyła. Działo się tak z 3 razy - gra 7 -10 min i konsola się wyłącza. Gre mam od kumpla który ma LT 2.0 i u niego działa bez problemu. Dodam że zrobiłem później również obraz ISO płyty, następnie przerobiłem go pod format GOD i penem przeniosłem do konsoli ale to nic nie dało - efet ten sam konsola się wyłącza po jakimś czasie.
    W innych grach (przetestowałem jeszcze 2 - grałem po około 20min i nic się nie dzieję - może by się działo po dłuższym czasie tego nie wiem bo poźno przywiozłem konsole z przeróbki i nie miałem czsu dłużej testować).
    Proszę o podpowiedzi co może być przyczyną - czy niepoprawnie zainstalowany chip RGH czy raczej jakaś wina gry. (temperatury CPU i GPU pokazuje mi od 50 -65 stp C).

2. Drugi problem polega na tym że gdy po przeróbce podłączyłm konsole do telewizora (sony bravia LCD 46 cali) mam rozciągnięty obraz względem telewizora tzn mam ciachnięty obraz po bokach i góra i dół - wcześniej tego nie było a teraz jest, dodam że efek ten jest zarówno w grach jak i w FSD 3.0 (z tym że w FSD jakoś skalibrowałem obraz ręcznie ale w grach się nie da). W ustawieniach mam 720p

Z góry dzięki za wszelakie podpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum