1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżak z Xboxem pytanie o gre SW

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maragaht, Czerwiec 12, 2011.

1. maragaht

maragaht Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Czy ktoś posiada demo Star wars ROT lub star wars ... Nie znam pod tytułu. Chodzi mi tu o -

YouTube - ‪Become a Jedi in Real life! - Kinect Star Wars‬‏

Czy ktoś grał w coś takiego używając kinecta jeśli tak to jak odbywa się chodzenie w grze i czy jest załączony spis ruchów do gry lub komend

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kip0mek

Kip0mek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
  4. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Gra jeszcze nie wyszła, jest dopiero w fazie produkcji więc niestety jeszcze sobie nie pograsz.

5. maragaht

maragaht Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wlasnie sam nie wiem,Myślę że wyjdzie w wakacje Hm ? Jeśli samemu da się chodzić to odrazu kupuje jak nie to mimo iż fajnie jest to jednak nie profesjonalne. Po za tym wiecie może czy ruchy mieczem są ograniczone czy można zrobić każde kombo zmyślne obrót zamach kręcenie w różnych stopniach i pozycjach

6. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    W wakacje na pewno nie wyjdzie, gra chyba nie ma nawet dokładnej daty premiery :)
    O zaawansowanych ruchach mieczem możesz zapomnieć - to nie move. Zresztą po tym co widziałem na filmikach, odradzałbym kupno tej pozycji, bo po prostu prezentuje się jako jedna ze słabszych gier na kinecta, która tylko jedzie po znanej marce.
    Tu masz jeszcze gameplay z E3 od tvgry.pl:
    E3: Star Wars Kinect - OMG ALE SŁABE! - Gramy w... które odebrało Krzyœkowi mowę.

7. maragaht

maragaht Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm.. Sporo przemyśleń.. Kurcze widziałem gry na kinca w których maszerujesz w miejscu postać idzie skaczesz ona też.. Jeśli SW zabraknie takich rzeczy to faktycznie marna produkcja.. Ten kinec - jakie gry polecasz super zaawansowane

8. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Pamiętaj, że kinect to bardziej casualowe gry. On sprawdza się świetnie w grach takich jak: Dance Central, Kinect Sports, Your Shape fitnes itd..
    Są to bardziej imprezowe produkcje. Jeśli oczekujesz od kinecta "hardkorowych" gier, przełożenia ruchu 1:1 to nie jest on dla ciebie, po prostu jest skierowany do innej grupy odbiorców :)

9. krzysztof.b

krzysztof.b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Władysławowo
    gra ma wejść na rynek polski w listopadzie 2011r.

10. maragaht

maragaht Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. Tego się obawiałem ale widziałem trailer na E3 strzelanka dla kinecta nie pamiętam tytułu, ale sterował poprzez głos oraz wizualnie mógł każdy element broni zobaczyć zamienić świetna sprawa ale celowanie - tu pojawia się znak zapytania albo kwestia przyzwyczajona albo ...

Wczytywanie...

Poleć forum