1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżo po przerobieniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez katamori, Maj 15, 2012.

1. katamori

katamori Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    dzisiaj stałem się posiadaczem przerobionej konsolki Xbox 360 Slim 4GB NTSC i mam kilka pytań:
    1. mam praktycznie nowy dysk zewnętrzny 250gb. Czy można go włożyć do konsoli kupując tylko specjalną obudowę do dysku, czy też będę musiał zakupić nowy dysk do Xboxa ?
    2. na chomikuj.pl jest dużo obrazów gier na Xboxa gotowych do wypalenia (.iso). Ściągnąłem z torrentów grę "testową", gdyż chciałem sprawdzić czy przeróbka się udała. Po pobraniu 113MB ukazał mi się folder "584111F7", w nim folder "000D0000", wreszcie jakiś dziwny plik bez rozszerzenia o nazwie "49AAD81B9FCDA45E4A03D71BFCB353F8FADB236C58".
    http://i48.tinypic.com/2w4y00i.png
    http://i49.tinypic.com/91m9vm.png
    Czy da się taką grę uruchomić na Xboxie, np. poprzez wypalenie calego tego folderu na zwykłą płytę DVD, czy też konsola czyta tylko gry w formacie .iso ?
    3. Czy da się odpalić grę (.iso) z pendrive'a ?
    4. Czy istnieje możliwość podłączenia dysku twardego Xboxa do komputera, zrzucenie na niego gier i odpalenie tychże gier na konsoli ?

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum