1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Świeżutki fragment rozgrywki z Rise of the Tomb Raider - Lara ponownie rozgrzewa!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 21, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Crystal Dynamics ostatnio coraz to częściej prezentuje nam swoje nadchodzące dzieło. Dzisiaj możemy zerknąć na świeżutki gameplay, który pokazuje, że Lara potrafi naprawdę wiele!

Wielkimi krokami zbliża się premiera Rise of the Tomb Raider. Gra zapowiada się na wyjątkowe dzieło dla wszystkich sympatyków znanej archeolog. Deweloperzy ulepszają koncepcję z 2013 roku i oferują nam przygodę nastawioną na przetrwanie.

Poniższy materiał pokazuje nam ogromne możliwości Lary, która nawet w obliczu wielu przeciwników nie musi z nimi bezpośrednio walczyć. Wystarczy trochę sprytu, odpowiednie planowanie i wykorzystywanie swoich zabawek.

Rozgrywka pochodzi z wersji demonstracyjnej, którą zobaczyliśmy na targach w Kolonii, ale tym razem możemy zerknąć na bardziej przemyślaną i taktyczną zabawę. Jak widać dziewczyna potrafi naprawdę wiele i może w najróżniejszy sposób zaskakiwać oponentów.

Jak Wam się podoba tytuł Crystal Dynamics? Ja już nie mogę się doczekać premiery!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ten motyw z rzucaniem butelką jest strasznie głupi. AI w tej grze nie istnieje w ogóle. Szkoda że ponownie pokazali lokację z gamescomu bo uważam że nie dało się zrobić tej serii gorszej reklamy...

4. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie jeśli tego nie schrzanią to kandydat do gry roku. Jedynka przypadła mi do gustu niesamowicie i nie mogę się doczekać 2

5. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ciekawe jak przetrwa konkurencje z Uncharted4, ale nie powiem wygląda ciekawie.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No tu wygląda to całkiem dobrze chyba jednak nie wytrzymam i kupię TR na OX.
    Odwracanie uwagi strasznie durne strzela strzałą gdzieś tam w krzaki podczas burzy i przeciwnik nagle to słyszy i idzie tam a biegnie przez krzaki obok ncp i nic nie reagują.

7. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Bo gry teraz idą w masowość,jakby przeciwnicy wszystko słyszeli i widzieli to by były narzekania większości ze gra za trudna :)

Wczytywanie...

Poleć forum