Świeży użytkownik xboxa 360 co i jak z przeróbką

FRUNEK150

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Dostałem w rozliczeniu xboxa 360 w wersji fat z 2010 roku. Chicałbym go przerobić, napęd to liteon (2 żółte kabelki), jaka przeróbka byłaby najlepsza? Jak wygląda sprawa z grą online z przeróbką? Oraz jak przerobić samemu ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Warto Ci to przerabiać? I tak jak będziesz chciał pograć online to musisz wykupić golda tak jak na oryginalnej konsoli. Używane gry na 360tkę kosztują już grosze i nie wierzę w to żebyś grał we wszystkie tytuły jakie wyszły ;) Oczywiście jak do multi to musi być przeróbka LT. Co do przeróbki samemu to jak się na tym nie znasz to oddaj to lepiej fachowcowi.
 

FRUNEK150

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jasne że warto. Wiem o tym, na ps4 wykupuje. Nie znać się nie znam, kiedyś przerobiłem około 3-4 napędów benq tylko to były czasy iextreme 1.4 chyba. A podejrzewam że od tamtego czasu się sporo zmieniło.


Warto Ci to przerabiać? I tak jak będziesz chciał pograć online to musisz wykupić golda tak jak na oryginalnej konsoli. Używane gry na 360tkę kosztują już grosze i nie wierzę w to żebyś grał we wszystkie tytuły jakie wyszły ;) Oczywiście jak do multi to musi być przeróbka LT. Co do przeróbki samemu to jak się na tym nie znasz to oddaj to lepiej fachowcowi.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Oj dużo, dużo.
 

FRUNEK150

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oj dużo, dużo.
Nie ma to jak wyczerpująca i przydatna odpowiedź.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zainteresuj się i poczytaj trochę a nie czekaj na odpowiedzi, temat wałkowany xxx razy.

Słowo klucz.
" lt 3.0 liteon przeróbka"
 

FRUNEK150

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zainteresuj się i poczytaj trochę a nie czekaj na odpowiedzi, temat wałkowany xxx razy.

Słowo klucz.
" lt 3.0 liteon przeróbka"

Wałkowany, wałkowaniem, gdzie nie wejde nie działają linki, albo brak tematu.
 

Do góry Bottom