1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeży zwiastun Medal of Honor: Warfighter. Co trafi do polskiej edycji limitowanej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Kolejny materiał wideo z Medal of Honor: Warfighter przedstawia nam pokrótce, co takiego czeka nas na Filipinach. Oprócz tego poznaliśmy bonusy z edycji limitowanej.

Nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter jest na tyle egzotyczny, że przenosi nas na Filipiny. Wideo zdradza również, że w grze przyjdzie nam odwiedzić (bynajmniej nie w celach turystycznych) m.in. Bośnię, Jemen, Somalię czy Pakistan. Ku naszej uciesze - wideo otrzymało polskie napisy. Nic, tylko oglądać!

Wiemy już, że Medal of Honor: Warfighter ukaże 25 października. Wiemy także, że gra otrzyma polski dubbing na wszystkich platformach sprzętowych. Teraz dowiedzieliśmy się, że nabywcy polskiej edycji limitowanej otrzymają wcześniejszy dostęp do dwóch klas postaci - jedną z nich będzie snajper US Navy SEAL, a drugą... żołnierz polskiej jednostki GROM. Zapowiada się niezły poGROM.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Filmik genialny, sam chciałem go właśnie wrzucić :p Widać, że gierka na Frostbite 2.0 bo wygląda fenomenalnie, nic tylko czekać na betę i obadać multi.
    Aha, EA widać lubi nas kusić dodatkami do preorderów, ale teraz się wstrzymam z zakupem zanim gra się nie pojawi w sklepach :)

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jedynka wg mnie była klapą na całej linii a to co zobaczyłem na tym trailerze...kopara opada !

5. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ooo w pełni PL? Nawet trailer spolszczyli! I ej i ej... ładnie, nie spodziewałem się tego po nich :)

6. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wszystko ładnie pięknie, tyle że Dice miało nie gorsze zwiastuny z kampanii i wyszło jak wyszło,gdyby nie multi to porażka na całej linii.Jeszcze co do kampanii z bf3,która jest tak zabugowana, że jej nie przeszedłem i już chyba nie przejdę.Co powiecie na to,że kiedy dostanę kilka kulek i jestem na krytycznym stanie zdrowia, to utrzymuje się on cały czas??!! Zwyczajnie,moja postać nie zdrowieje.Pozdrowienia dla Panów z Dice.

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Przyzwoity zwiastun. Jak w singleplayerze będzie SAS i GROM to się na pewno skuszę ;)

1 osoba to lubi.
  8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Pozdrowienia dla piratów, na oryginale działa wszystko bez problemu, a jeśli nie działa to EA szybko to naprawia, starczy napisać do nich, zresztą kampania jest bardzo dobra.

Co do Medal of Honor to kupuję w ciemno tą grę, nie mam żadnych obaw co do jej jakości.

1 osoba to lubi.
  9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Polish grom!

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Trailer jest fenomenalny, brak mi słów. To już nie jest konkurencja dla Call of Duty, to jest jego pogromca :) Czy będzie lepszy od Battlefielda? Kto wie :)

1 osoba to lubi.
  11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Trailer wymiata :) Zapowiada się nieźle :)

12. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To wygląda identycznie jak BF3. Zacierają się ślady między tymi dwoma grami.

13. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tak, widzę, że mamy tutaj grono fanów EA i Frostbite'a 2. Cóż... trailer jak trailer, znowu będzie podrasowany COD z lepszą grafiką, która na konsolach będzie i tak wyglądać biednie. Nie wiem czy ja się już za stary na to robię ale mnie to już nie rajcuje od wybuchy, strzelanie, potem znowu wybuchy, wybuchy ze strzelaniem itd itd.

14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zapowiada się bardzo smacznie, zobaczymy jak będzie wyglądać pełna grywalna wersja bo na BF3 Singleplayer, się bardzo zawiodłem przynajmniej jeżeli chodzi o wydanie na Xboxa

15. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    Nic tylko czekać na premierke .

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zwiastun obejrzałem bez większych emocji. Jak już usłyszałem na początku filmu słowo 'terroryzm', tylko ironicznie się uśmiechnąłem. Czyli co, wcielamy się w żołnierzy jednostek specjalnych walczących z terrorystami? Kurde ... oryginalnie. Było to gdzieś już?

Ogólnie całość trochę zalatuje BF3, niektóre animacji żywcem zerżnięte z tej właśnie gry, zapowiada się kolejny bardzo dobry FPS, ale pozostający na drodze utartych schematów.

17. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Akurat w MOH 2010 wielu hollywoodzkich atrakcji nie było, jak to się ma w COD(nie jest to gra EA, więc czemu MOH ma być jakby nowszą wersją COD-a?) czy BF3. Liczę, że w Warfighter nie pójdzie właśnie w stronę BF czy COD-a jeśli chodzi o rozgrywkę, jednak boje się że właśnie tak będzie bo przyjęcie wersji 2010 było ogólnie chłodne głównie właśnie przez brak wybuchów, wartkiej akcji, nudnawej fabuły bo te cechy właśnie stały się wyznacznikiem dobrego shootera w wojenny klimacie. Nie chciałbym musieć znowu przechodzić MOH 2010 aby pograć w grę wojenną.

18. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Trailer d**y nie urywa jak dla mnie niestety. Oczywiście od razu wam mówię żebyście zapomnieli o takiej grafice na konsolach, żeby potem nie było płaczu na forum.

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jako że Jedynka mnie nie porwała i się przy niej nieźle wynudziłem, to jedyne co mogę rzec po tym trailerze to to, że urzekła mnie szata graficzna, fenomenalna! Widać że gra wygląda na miarę XXI wieku :) Pogram dla widoczków ^^

20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up a mi jednak z całego trailera nie podoba się właśnie szata graficzna, tzn. grafika bardzo ładna, ale przez to że EA zasyfiło mi łeb Battlefieldem 3 przed premierą (gameplaye, zwiastuny, screeny) to teraz na Frostbite 2.0 krzywo patrzę... Jednak mam nadzieje że TEN MoH mnie nie zawiedzie.

21. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dobre,Altres :D Ale Ci nie wyszło. Mój BF3 to oryginał kupiony tydzień po premierze, ale to pewnie pirat, nie?!?! Jak widać, mojego problemu Dice nie naprawiło, wobec czego mam ich kochać?! Następnym razem zasięgnij informacji, zanim kogoś obrazisz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum