1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Świeżynka z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ranez, Grudzień 29, 2012.

1. Ranez

Ranez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jestem tutaj nowy :D Chciałbym zasięgnąć informacji, lub porad odnośnie co muszę wiedzieć na temat RGH.
    Przeróbkę RGH nabędę w przyszłym tygodniu, ponieważ konsolę dopiero co wysłałem (był to slim z dashem 16202 i produkcją po 20 sierpnia 2011)
    Przeglądałem "z grubsza" niektóre wątki na temat RGH lecz nurtują mnie niektóre posty.
    Chciałbym się dowiedzieć co nieco więcej na temat tej alternatywy do gry Live.
    1. Czy różnią się czymś te alternatywy typu Xlink kai? XBSlink czy jakoś tak.
    2. Jakie powinny być formaty gier, jeżeli będę miał wgranego FreeStyle Dash v3.0?
    3. Jakie są opcje dokładnie tego FreeStyle Dash?
    4. Jak powinno się wgrywać jakiekolwiek aktualizacje?
    5. Jeżeli będę posiadał Dash Launch v3.05 PL + FreeStyle Dash v3.0 PL coś jeszcze powinienem instalować bądź wgrywać aby poprawnie działało?
    6. Odnośnie DLC, modów ITP. to będę musiał je wgrywać z komputera poprzez pendrive czy mogę jakoś to zrobić bezpośrednio z konsoli?
    7. Można dostać jakiegokolwiek bana jeżeli będę używał wyłącznie xlink, czy innego alternatywnego źródła?
    8. Profil na RGH powinien być nowy czy mogę grać na tym co mam, który założyłem przy kupnie xboxa?
    9. Czy przy przeróbce RGH jest możliwość wgrania jakiego się chce tła?
    10. Czy po przerobieniu gry z ISO na XEX, mogę zmienić nazwę folderu na inną i dopiero wrzucić ją na dysk x'a?

To chyba tyle na razie ile chciałbym wiedzieć, jeżeli coś pominąłem, to w późniejszym czasie się na pewni dopytam.
    Z góry wielkie dzięki :)

//Nazwa tematu powinny opisywać problem.
    poczytaj regulamin, dopiero zakładaj tematy.
    Upomnienie
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Ranez

Ranez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z0nk31 zamiast choć w części mi pomóc z moimi pytaniami bo sądzę, że na pewno się na tym znasz to dałeś mi Ostrzeżenie bo nie podałem prawidłowego temat?
    Żenujące trochę ale cóż...

//Dostałeś upomnienie a to nie to samo co ostrzeżenie.
    a za nabijanie postów i offtop dostajesz ostrzeżenie, ot tak, żebyś poczuł różnicę
    poza tym Ciesiel dał Ci odpowiedź, która rozwiązuje wszystkie Twoje problemy.
    ~z0nk31

Wczytywanie...