Switch KVM - czy ktoś używa?

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Krótko mówiąc mam 1 monitor do którego podłączam laptopa oraz xboxa - wejście d-sub. Zmiana kabli jest męcząca po za tym negatywnie wpływa na trwałość samego monitora. Czy ktoś używa/uzywał przełącznika KVM do monitora? Widziałem na allegro wiele aukcji z tanimi przełącznikami, obawiam się jednak iż mogą byc tak słabej jakosci jak kable chińskie kable vga do x360. Co polecacie?
 

Sokar

Użytkownik
Użytkownik
Cześć. Ja w pracy używam KVM Linksysa (D-SUB). Obraz jest OK (nie ma smużenia itp pierdół).
Linksys KVM2KIT

Wada to brak obsługi niektórych myszy USB (nawet przez przejściówkę - np. A4Tech).
 

motylaNoga

Świeżak
Świeżak
Od prawie 2 lat używam modelu MT-270S i nie mam z nim wiekszych problemów, jeszcz sie nie rozsypal:glee:. Jedyny minus to zasilanie z gniazda klawiatury wiec grajac na konsoli komputer tez musi byc wlaczony albo przynajmniej uspiony, alternatywa jest oddzielny zasilacz. Sporadycznie widzialne sa u mnie jakies szumy na czarnym tle ale nie jestem pewien czy wszystkie tak maja czy tylko moj egzemplarz, na szczescie bardzo rzadko jest to widoczne.
 

Sokar

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak napisał przedmówca - zasilanie z PS/2. U mnie nie ma żadnych szumów (nic takiego nie zauważyłem), a czarne tło mam ustawione cały czas.
 

Do góry Bottom