1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Switch KVM - czy ktoś używa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez simmi, Październik 6, 2012.

1. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Krótko mówiąc mam 1 monitor do którego podłączam laptopa oraz xboxa - wejście d-sub. Zmiana kabli jest męcząca po za tym negatywnie wpływa na trwałość samego monitora. Czy ktoś używa/uzywał przełącznika KVM do monitora? Widziałem na allegro wiele aukcji z tanimi przełącznikami, obawiam się jednak iż mogą byc tak słabej jakosci jak kable chińskie kable vga do x360. Co polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć. Ja w pracy używam KVM Linksysa (D-SUB). Obraz jest OK (nie ma smużenia itp pierdół).
    Linksys KVM2KIT

Wada to brak obsługi niektórych myszy USB (nawet przez przejściówkę - np. A4Tech).

4. motylaNoga

motylaNoga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od prawie 2 lat używam modelu MT-270S i nie mam z nim wiekszych problemów, jeszcz sie nie rozsypal:glee:. Jedyny minus to zasilanie z gniazda klawiatury wiec grajac na konsoli komputer tez musi byc wlaczony albo przynajmniej uspiony, alternatywa jest oddzielny zasilacz. Sporadycznie widzialne sa u mnie jakies szumy na czarnym tle ale nie jestem pewien czy wszystkie tak maja czy tylko moj egzemplarz, na szczescie bardzo rzadko jest to widoczne.

5. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jak napisał przedmówca - zasilanie z PS/2. U mnie nie ma żadnych szumów (nic takiego nie zauważyłem), a czarne tło mam ustawione cały czas.

Wczytywanie...

Poleć forum