1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Syczenie dysku czy konsoli??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Lipiec 16, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Dzisiaj zauważyłem, że np. jak wejde do miejsa gdzie loguje się do profili to jak jestem przy konsoli to coś przy niej syczy(tak zyzyzyzyzy). Co to oznacza??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dysk pracuje, normalna sprawa

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz zauważyłem, że jak konsola wyświetla grafikę 3D to wtedy bxyczy. Np. grając w SA x Xbox 1, TDU jak jestem na mieście to słychać. Jak nie to nie słychać. Co się dzieje??

5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zlokalizuj dźwięk i dokładniej go określ - jest niski/wysoki, ciągły/przerywany?

6. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakby to powiedzieć... Wchodzę do logowania się do profilu i po prostu zaczyna syczeć - tak równo i trzeba być przy konsoli żeby słyszeć. Włączam grę, jest loading - wszystko OK, wyświetlając grafikę 3D np. jak się chodzi po mieście zaczyna syczeć. Tak jakby jakiś prąd coś takiego. Powiem nawet, że na kablu Component bardziej chyba było to słychać. Przy menu i nie wymagających rzeczy(2D) jest OK. Slim wersja 250GB ale dysk 20GB bez obudowy.

7. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cewki/tranzystory wysokiej częstotliwości. Jeśli to te elementy to nie ma się o co bać - to normalne. :)

Wczytywanie...

Poleć forum