1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sygnatura z MGC.net

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MarcinekZ, Maj 7, 2009.

1. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jak wstawić taką sygnature jaką mają niektórzy w postaci obrazka, avatara, GS i to wszystko na takim szarym tle. Bardzo mi się podoba, ale kiedy wchodzę na MyGamerCard.net to przeglądam wszystkie szablony, a tam nic nie ma. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtekb99

wojtekb99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz sie zarejerstrować na mygamercard.net potem tam gdzie pisze Create Your Xbox 360 GamerCard! pod tym napisz swoją nazwe tam gdzie pisze GamerTag: i napisz swoją nazwe
    potem wybierz Language: polish/polski wybierz tam gdzie jest Select Theme: wybierz NXE
    naciśnij generate gamercard code wybierz opcję Forums(image) tam niżej pisze HTML (Use if you run your own website): skopiuj to do sygnatury i zobacz czy jest dobrze. potem poprostu zatwierdź sygnature i gra gitara!!

4. krzem88

krzem88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    Podłącze się pod ten temat, też mam problem żeby umieścić sygnaturkę w swoim profilu, na tej stronie
    Xbox Live Gamertag Gamercard montuje sobie sygnaturkę, lecz nie mogę jej umieścić w profilu, wyskakuje mi komunikat " nieprawidłowy plik", albo nie można zapisać obrazka, opcja zapisania z komputera też nie jest możliwa.

Bardzo proszę o pomoc.

dziękuje.

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    kopiujesz link z pola forum code, wchodzisz w ustawienia profilu--> edytuj sygnaturę wklejasz i zapisujesz. Jaka w tym filozofia? :p

6. krzem88

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    ok, dziękuje, tak też robiłem lecz nie widziałem tej sygnaturki w starych postach,
    dzięki
    pozdro

7. krzem88

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    ok działa:)

Wczytywanie...