1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Symulator jazdy motorem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez woj250, Lipiec 5, 2011.

1. woj250

woj250 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich . mam pytanie.
    czy istnieje moze jakis symulator na x'a jazdy motorem bo zaczelem nie dawno kurs na prawo jazdy katygorii a :cool:
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Typowy symulator to nie ,gry są bardziej dla zabawy .
    SBK X –Superbike 2010 - jest dość realistyczny,ale takich na kursie raczej nie zobaczysz.

4. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie znajdziesz gry która ci pomoże przy kursie :) Chyba nigdy nie jeździłeś motorem jak uważasz że gra ci coś da. Możesz poćwiczyć przepisy przy grach takich jak np. drive simulator

5. otrihs

otrihs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak...pomocy jeszcze szukaj w książkach takich jak słownik ortograficzny

6. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się wydaję ,że po prostu on chce pograć w gre o motorach ,poniewaz teraz zaczal zdawac na to. Ja też tak miałem kiedy dostałem quada - szukalem wszedzie gier tylko o tym ;)

7. woj250

woj250 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeden mnie rozumie :cool: a jak narazie wystarcza mi granie w gta 4 :p

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ludzie zaraz po tym jak skoncza kurs na prawo jazdy od razu leca do media marktu zeby kupic kierownice do kompa i graja w collina zeby sie sprawdzic i nie powiecie mi ze to nieprawda. doskonale rozumiem autora tekstu i troche glupio mu wyjezdzacie z chamskimi tekstami. pozdrawiam

9. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja myslalem ze ludzie po to zdaja prawko, zeby mogli trzymac prawdziwe kolko ... No ale widze, ze kolega twierdzi odwrotnie, czyli prawko zdaje sie po to zeby pograc w Colina na Xboxie HAHA

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a ja myslalem ze tacy ludzie jak ty powinni miec dozywotni zakaz dostepu do internetu tylko zamknac w szkole, w oslej lawce w smiesznej czapeczce zeby wszyscy widzieli jaki z ciebie muł. czyli zalozyciel postu tez robi prawko zeby moc swobodnie grac na kompie w symulator jazdy ? chodzi o sprawdzenie swoich umiejetnosci miedzy prawdziwym zyciem a tym stworzonym przez twocrow gier. A tak przy okazji tobie zycze powodzenia w przyszlosci

11. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma co się napinać kolego. Wiadomo, że prawo jazdy to emocje i przejazd na który uczysz się przez pół roku, po to żeby tylko to zdać. Jak wsiadasz za kółko pierwszy raz to nie zawsze jest kolorowo. A co powiesz na to, że bardziej doświadczeni kierowcy dostają większe zniżki w ubezpieczeniach? Bo jest mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie wypadek. Jeśli uważasz, że po prawku wsiądziesz w auto i wciśniesz do 150 jeszcze na polskiej drodze to powodzenia...

Wczytywanie...

Poleć forum