1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Symulator piłki ręcznej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez y2jPL, Wrzesień 21, 2012.

1. y2jPL

y2jPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 Sprawa:
    Czy byłby chętny zagrania ze mną(przeciwko sobie) w grę WWE'12 lub Kinect Sports Seson Two... Chętnie zagram dosłownie z każdym i proszę podać swoje gg i przy okazji nick w xbox live.

2 Sprawa:
    Czy jest jakaś gra na Xbox'a piłki ręcznej ? Interesuje mnie głównie wersja najnowsza i nie chcę grę specjalną do mistrzostw europy. Chodzi mi o coś w rodzaju FIFA, tyle że w HandBall(Piłka Ręczna). Słyszałem coś o grze IHF Handball Challange 12, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej gry na wersję X360. Pomóżcie !

Lepiej precyzuj tytuł zakładanego tematu// Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie ma żadnej piłki ręcznej na x360.

Wczytywanie...