1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Symulatory walki - xbox kinect czy ps3 move?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez J-A-J-O, Kwiecień 12, 2011.

1. J-A-J-O

J-A-J-O Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Z grami komputerowymi miałem kiedyś dużo wspólnego, aż nawet za dużo bo potrafiłem przesiedzieć przed monitorem całe 10 godzin, potem przyszedł sport, praca, kobiety i gry mnie znudziły, było do dobrych parę lat temu :) Rok temu dokupiłem Radka 5770 do mojego komputera żeby może coś pogierczyć, ale tu zdziwienie, żadna gra nie potrafiła mnie już tak pochłonąć jak kiedyś.

Obecnie jednak pracuje w domu i czasami po prostu muszę wstać od kompa i się rozluźnić, pomyślałem więc że może tym razem może zakupie jakąś konsolę? Zawsze byłem pecetowcem, a kinect i move zdają się zupełnie nowym wymiarem grania, ale do rzeczy - nie interesują mnie gry na PADZIE, po prostu nie, wiem że mnie znużą.

To do czego chce kupić konsolę to przede wszystkim gry walki, interesuje mnie jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów rąk i jak najbardziej realistyczne przenoszenie ich na ekran. Kinect dzięki sensorowi podczerwieni i normalnej kamerze powinien dość dobrze rozpoznawać gdzie w danej chwili znajduje się ręka, ale podejrzewam że będzie się gubił przy szybszych ruchach, a ćwiczę do chwili obecnej kickbox więc na pewno będę poruszał nimi dynamicznie. W Move jest akcelerometr, dodatkowo kamera śledzi tą świecącą kulkę i wydaje mi się że do gier walki to sprawdzi się lepiej, ruch nie powinien być gubiony. Oczywiście nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce. Czy jest jakaś sensowa grwa walki wykorzystująca w pełni możliwości kinecta albo move? Którą konsolę warto kupić w tym KONKRETNYM celu? No i jeszcze cena, używanego PS3 można mieć w okolicach 600zł + kontroler move za 100-150zł. Xbox to tyle samo za konsolę, ale kinect to już 400zł. Wiem że do kinecta nie trzeba będzie dokupywać dodatkowych kontrolerów, ale przeważnie będe grał sam.

Znajdzie się ktoś kompetentny żeby się wypowiedzieć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Jaa oczywiście. ;) Mam kinecta i powiem ci tak. Warto wydać na to te 400 zl jak zależy ci na sportach walki. Kinect b.dobrze wszystko śledzi, zero opużnień. Tylko musisz go dobrze ustawić żeby cię widział. Play station move też jest spoko, tylko że musisz trzymac tego pilota w rece, i jak za szybko machniesz ręka to głupieje. Nie jestem takim *********m fanem xboxa bo jednak ma swoje wady np. nie czyta wszystkich formatów filmów - k***a ale się wtedy na nim zawiodłem. Ale w tym przypadku kinect wydaje mi się lepszy. A i niewiem czy cię trochę nie zawiode, ale osobiście nie widziałem gry na kinecta w stylu walki. Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem

4. wuodek

wuodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Bzdura

6. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    bzdura. ? ciekawe, to dlaczego sprzedałem ps3 razem z tym gównem. ? A zresztą w Gadżecie na tvn turbo było.

7. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Skad mam wiedziec dlaczego sprzedales? Mialem tez PS3 z movem i nie wydaje mi sie, zeby byly wieksze opoznienia niz na kinekcie.. Ruch jest idealnie odwzorowany, przynajmniej na tych grach co byly do niego dolaczone, min ping pong i walki na miecze.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Do sportow walki to raczej move, mowie tu o np. jakich walkach na miecze czy boks.
    Move jest bardziej precyzyjny.

9. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na Kinecta nie wiadomo co jeszcze wyjdzie. Move jest przewidywalny.
    Na urządzenie Microsoftu wychodzą też gry fitness - uzupełnienie dla Fighters Uncaged (i treningów kickboxingu).

10. J-A-J-O

J-A-J-O Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie, fighers uncaged jest raczej cienkie, z tego co wynoszę po recenzjach. Na PS3 jest motion fighter, ale po zastanowieniu wydaje mi się że trzymanie w rękach czegoś i wymachiwanie tym przed tv 46" to nie najbezpieczniejsza zabawa. Do tego boje się że tego mova szybko bym zepsuł, a kinect wydaje się lepszy do sportu jako takiego, bo nie ma się bezpośredniego kontaktu z elektroniką. w jakiej odległości muszę stać od kinecta żeby załapał ruch?

11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Przeciez w move masz opaske na reke z blokada, wiec nie ma mowy, zeby wylecial z rak. Na kinecta musisz miec wiecej miejsca niz na move'a

12. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  13. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    To i ja się wypowiem. To że chciałem kupić PS3 ale kupiłem lepszego jak dla mnie x360 to pisze w prawie każdym temacie,gdzie śa porównania X vs Ps3.
    Kupiłem ,byłem zadowolony ale korcił mnie ten kinect,z drugiej strony 550 zł za kawałek plastiku z kamerką ? Coś mi to nie leżalo,wydać 1/4 mojej wypłaty na takie coś ? Ale wkońcu się zdecydowałem i powiem szczerze że inwestycja trafiona w 100 %,nie żaluje tego zakupu,gry są dość wciągające,a jak gram z moja dziewczyną to już w ogóle.Dlatego Tobie również polecam,co do mova,nie moge Ci za wiele o nim powiedzieć,bawiłem się tym w Media Markcie i kinect dla mnie zwycięzył,przedewszystkim tym ze przy kinect-ie nie musze trzymać jakiegoś wibratora zakończonego jakimś grzybem.Dziwi mnie to bo gdybyś kiedyś zapytał,co Ci polecam Sony czy Microsoft wybrałbym pierwsze,ale teraz nigdy,przereklamowana firma z przeciętna konsola...To jest moje zdanie na temat cuda Sony
    Polecam Ci w 100% konsole Xbox+Kinect.

14. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mógłbym ci polecić Kinect'a. A czemu? A temu, że niedługo Ubisoft ma wydać grę UFC Trainer. Zapowiedź tej gry znajdziesz na tvgry chyba w przed seansem. Polecam ten kontroler.

15. ktoszczak

ktoszczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Kinectic nie masz zajętych dłoni :)

16. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
  17. malone32

malone32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. Dawid Szczepanek

Dawid Szczepanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jest sam mam move jest bardziej precyzyjny. Ruchy nadgarstka itd. nie ma opóźnień. Jedyny problem to gdy jest za mocne światło np. wielkie okno i pełne nasłonecznienie jasnego pokoju to dopiero move świruje. Sam gram w the fight jest świetnie ;) na kinect też grałem też jest spoko ale dla mnie liczy się precyzja trochę odbiegnę od tematu ale na kinect nie masz killzone 3 z obsługą move ;D to dopiero jest zabawa jeszcze szczególnie gdy posiadasz sharp shooter ;) mam malutki pokoik ale i tak mogę machać movem. P.S. nigdy mi nie wypadł bo jest opaska ;) Najlepiej ruchy nadgarstka odczujecie gdy pogracie w sport champion np. w ping ponga AWESOME

UFC Personal Trainer jest super na kinecta lepszy ponieważ na move musisz mieć też kontroler na nogi aby był w pełni funkcjonalny.

19. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Rocznego kotleta odgrzebał , coś Ty szukał :dejection:. Kinect rules.

20. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    z mojego doswiadczenia ze wszystkimi pleyami moge smialo powiedziec ze Ps move to jeden wielki BADZIEW!!! teraz mam xboka360 kinect dla porownania i utrzymuje moja wypowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum