1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SYNC BUTTON Problem ; (

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Play4, Sierpień 7, 2010.

1. Play4

Play4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam właśnie odebrałem Mojego Xboxa360 z nowym softem od Pewnej Firmy Która sie tym zajmuje.Podłaczam xboxa,odpalam pada a xbox się nie włącza.Uruchomiłem go ręcznie (Pomyślałem ,że koleś który się tym zajmował podłączał swojego pada). Gdy xbox się właczył naciskam sync button i na padzie i na xboxie pad reaguje a xbox nie tak jakbym wgl go nienaciskał... Dzwoniłem do tej firmy ale już nie czynne mają a zależy mi żebym jeszcze dzisiaj mógł pograć...Prosze o pomoc

(POMOCNE RADY=DZIĘKUJĘ)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KalitaPL

KalitaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jednocześnie naciskasz te przyciski sync button? jak nie to spróbuj jednocześnie.

4. Play4

Play4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    próbowałem sęk w tym że xbox wgl nie reaguje czyli inaczej mówiąc nie kręci się zielone światełko wokół włącznika tak jak na padzie ; //

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdejmij faceplate i naciśnij guziczek cienkim patyczkiem.

6. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No jak ma reagować,jak pad nie jest podłączony??? Ja zawszę robię tak:Naciskam na xboxie(nie puszczam),naciskam na padzie(trzymam chwilę) puszczam na padzie i naciskam jeszcze raz na padzie nie puszczając na konsoli do końca.

7. Play4

Play4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nawet jak przytrzymuje to nie miga to kółeczko ... tak jakby wogóle nie naciskał przycisku ...

Wcześniej było normalnie ale spróbuje pózniej bo teraz u siebie nie jestem ale wątpie żeby działało

jakieś inne propozycje???

robiłem tak

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli to nie działa = Uszkodzony moduł rf. Musisz oddać do serwisu. Pad też nie reaguje na trzymanie sync?

9. Play4

Play4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pad reaguje ale konsola nie. No właśnie w tym sęns że ja dzisiaj odberałem go z serwisu bo mialem update Softa ;/

A oddawałem im sprawnego tyle że gościu nie sprawdzał tego na miejscu i co teraz mam zrobić jak on mi powie że to moja wina ???

A Jeśli poszedł ten rf ile może kosztować wymiana ; (?

I Czy moge im jakoś udowodnić ze to z nie mojej winy ? nie mam żadnego kwita ani nie sprawdzał gościu go na miejscu ;/ ale oddawałem ze sprawnym sync buttonem bo w ten dzień grałem jeszcze ...

10. Play4

Play4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    UP...

Wczytywanie...

Poleć forum