1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Syndicate opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tomciopaluch222, Luty 18, 2012.

1. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grał już ktoś?? Jake oceny, opinie??

// Nie piekl się, premiera w gry w Polsce jest w piątek 24-tego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Nie mam specjalnie czasu wiec napisze cos na szybko jako ze gre juz mam za soba :) Gra jest swietna.Grafika wyglada jak na najnowszym Frostbice,pelno mgielek swiatelek itp-takie efekty strasznie mnie kreca :D co do samej fabuly jest ok-jestesmy agentem przyszlosci i za zadanie mamy zbadac spisek lezacy po stronie pani doktor. Co najbardziej zasluguje na uwage to klimat-juz dawno nie czulem sie takim kozackim madafaka w grze :D od poczatku widac ze jesmy przegieci-zwalnainie czasu,szybkosc,mega skoki,wlamania do elemntow otoczenia takich jak dzialka itp.Ponadto lokacje sa swietne-miasto,kanaly,wiezowce,baza na wodzie-swietna stylistyka poziomow w grze przez co czujemy jakbysmy rzeczywiscie przeniesli sie o 70 lat do przodu.Na uwage zasluguje sam mechanizm hakowania-mozemy wykorzystywac otoczenie na nasza strone-organizowac podnosniki jako tarcze,przejmowac dzialka,wlamywac sie do umyslow przeciwnikow-niby zabieg prosty ale daje wiele radochy.Co najwazniejsze dla FPS,strzela sie tu po prostu przyjemnie :) Jak dla mnie 9/10.Pozdrawiam.

4. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    nic dodać nic ująć , zgadzam się z postem wyżej. świetna grafika i świetny klimat. bardzo dobra gierka

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Pograłem chwilkę singla, a tak to głównie multi i muszę powiedzieć że gra bardzo przyjemna. : ) warto zagrać

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Gierka dobra, jak dla mnie póki co jest zaraz za The Darkness II jak na razie. Ciekawa mechanika gry, możliwość zmuszania wrogów do eksterminacji swoich sojuszników bądź po prostu wysadzenie siebie w powietrze daje dużo radochy, klimat jest też całkiem całkiem. Strasznie przyjemnie mi się strzelało przez całą gierkę a to chyba najważniejsze. W sumie, gdyby nie była taka krótka i "coś jeszcze" dałbym 9/10 tak to "tylko" 8/10. Polecam zagrać.

7. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo przyjemny FPS;) Grafika bardzo przypomina tę z battlefield 3. Grywalnośc na naprawde wysokim poziomie, m,in dzięki takim smaczkom, jak mozliwośc "kazania" przeciwnikowi popełnienia samobójstwa, czy hakowanie wieżyczek strzelniczych;)

8. dyl

dyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zawiodłem się na grze:( Grafika nic specjalnego przypomina mi Bodycount z tymi hologramami wyświetlającymi się przy różnych rzeczach. Singel słaby, w ogóle mnie nie wciągnął, nie czuć satysfakcji z rozwalanych wrogów. Grę ratuje jedynie mutli, twórcy wiedzieli co robią nie dając online passa.

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bardzo fajna gra i dosyć ciekawa skończyłem misje single i multi:)

Wczytywanie...

Poleć forum