1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System Goal Decision sprawi, że FIFA będzie jeszcze bardziej realistyczna

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy FIFY nie od dzisiaj stawiają na realizm w swojej produkcji. Z tego powodu w najnowszej odsłonie pojawi się system Goal Decision, który raz na zawsze zakończy kłótnie pod tytułem „ta bramka wpadła, a sędzia jest z Machesteru!”.

Zastosowanie tej technologii w prawdziwym futboli jest niezbędne, ponieważ powiedźmy sobie szczerze – nawet najlepsi arbitrzy potrzebują nowoczesnej pomocy. Jednak już w elektronicznej piłce od EA ten system będzie tylko i wyłącznie bajerem, który pogłębi nasze odczucia. Ciekawostka, którą na pewno doceniają znawcy tematu.

Jak dla mnie poniższy materiał jest cenny z innego powodu – możemy ponownie zerknąć na mały fragment z FIFY 15.

Na zakończenie tylko przypomnę, że wczoraj dowiedzieliśmy się o przedłużeniu umowy Electronic Arts z Premier League, a wcześniej zerknęliśmy na materiały dotyczące emocji i intensywności starć oraz zwinność i sterowania.

FIFA 15 zadebiutuje na rynku pod koniec września.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Carlos48

Carlos48 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fifa 15 bedzie jeszcze mniej dynamiczna... Pewnie bedzie problem zeby to "skipnac", wiec bedzie trzeba patrzec na: ten goal in, cieszynki, mordy zawodnikow jak sie do zmiany szykuja, sprint przez pol boiska po pilke, ktora na aut wypadla (co dla mnie jest najwiekszym absurdem). Fifa 15 bedzie jeszcze bardziej denerwujaca, tak powinno byc w naglowku :)

4. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    taa..

będzie jak filmami na polsacie - reklamy przerywane filmem

w tym przypadku replaye przerywane jakąś grą...

polowe ustawiasz na 5 minut, a cały mecz trwa ponad godzinę.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Gdyby tylko PES był na licencji to fifa by Ssała.
    oczywiście nigdy tak nie będzie bo FIFA nie wyrazi zgody :/
    Z roku na rok z fifą coraz gorzej.

6. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Mi się takie smaczki podobają, sprawiają że FIFA jest coraz bardziej realistyczna, a przecież skipowanie tego nie jest takie trudne, jeśli Ci to przeszkadza ;). PES raczej nie ma szans z Fifą, bez względu na licencje.

7. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    W tym roku ma, gram w fife 14 na ps4 bo nic innego nie ma... ale to crap...

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    PES ma co roku szanse tylko ludzie ida na hype i wlasnie *******y takiego typu, ogolnie to na cholere mi to jak animacje bramkarzy sa do **** a czcionki i cyfry na 90% koszulek jakies wymyslone...

9. Carlos48

Carlos48 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest trudne, gdyby bylo proste to bym sie nie czepial. A tak to klikam wszystkie przyciski na padzie, a pilkarz zasuwa przez pol boiska po pilke, ktora wypadla na aut (w ogole ile tu realistyki?), albo zawsze przed zmiana pokazuja z bliska, zawodnikow do zmiany, czasami to sie skipuje, ale zazwyczaj musze patrzec. A to jest bardzo denerwujace jak sie gra z kumplami turniej :)

10. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja mam pesa z pełnymi licencjonowanymi składami...

Wczytywanie...

Poleć forum