1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System Link - konsola nie widzi założonej gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szakalo, Czerwiec 17, 2010.

1. szakalo

szakalo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam!
    Mam taki problem. Otóż posiadam dwie konsole i chciałem pograć sobie w Gears of War 2 na system linku. Jedna IX LT 1.1 (LIVE) druga IX 1.5 (zbanowana). Nagrałem dwie identyczne płytki i kiedy zakładam gre na jednej konsolce, na drugiej nic nie znajduje:( XBOXy sa podłączone do routera z dostępem do internetu.

wie ktoś w czym problem? ban chyba nie blokuje możliwości gry na linku prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Konsola nie widzi ? Kup jej okulary, jak nie pomoże to idź z nią do okulisty.

Skoro chcesz pograć pierwsza konsola vs. druga to podłącz jedną do drugiej, a nie do routera.

4. szakalo

szakalo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ok, ale załóżmy że mam trzy konsole i co wtedy? nie podłącze ich bezpośrednio.
    wiec musi jakoś działać przez router. w gears 2 nie ma wogole gry. a borderlands wyświetla dostępną grę ale nie mogę się podłączyć.

Wczytywanie...

Poleć forum