1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System Link małe pytanko

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez variu, Luty 14, 2009.

1. variu

variu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa wygląda następująco:

Wlaśnie kupiłem nowego Jasperka który już do mnie jedzie. Mój kolega też ma Xa(Falcona albu już Jaspera nie jestem pewien) ale przerobionego(moja konsola nie jest). Chcemy połączyć nasze Xboxy kablem sieciowym i grać np w GTAIV poprzez system link.

- Czy będzie to możliwe?? Czy fakt że ja mam oryginała a on kopie zapasowe nie przeszkadza?

- Czy przed urouchomieniem System link trzeba logować się online czy wszystko obędzie się bez internetu?(tutaj piszę z myślą o kumplu który pewnei nie chce bana na XL)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati007kom

mati007kom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pruszków
    powinno wszystko działać.

4. variu

variu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na XL trzeba sie logować?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    1)nieprzeszkadza,jedynie patche musicie miec te same(na moment konsolke do neta podlaczcie zeby zassalo wsie aktualizacje)

2)musisz miec profil live'owy i sie na niego zalogowac,w xlive bedziesz offline ale bedzie polaczenie z siecia

Wczytywanie...

Poleć forum