1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System Link

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stojo, Styczeń 5, 2013.

1. stojo

stojo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZKA
    Witam, mam parę pytań odnośnie grania przez sieć między dwiema konsolami, otóż chciałbym połączyć swoją konsole z sąsiadem on ma z tego co pamiętam jaspera przerobionego (jakiś stary iextreme 1.6 chyba), ja mam slim nie przerobiona stale podłączona do sieci. Moje pytania to:

1. Czy po podłączeniu może mieć to jakiś wpływ na moją konsole? (chodzi o te że jego jest przerobiona)
    2. Lepiej odłączyć moją od sieci(Live)?
    3. Kabel skrosowany czy nie?

Ktoś już testował jak to działa? z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    konsla posiada jedno gniazdo lan wiec raczej nie da sie połączyć z xbl oraz z konsolą sąsiada na raz, wiec nic sie nie stanie,pogracie tylko w gry które posiadają system link.

4. stojo

stojo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZKA
    Może źle napisałem, moja jest podłączona do live za pomocą wi-fi czy to robi jakąś różnice?

Wczytywanie...

Poleć forum