1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System na Pendrive

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Johny8564, Sierpień 24, 2013.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema. Może przejdę od razu do rzeczy. Kiedy wypinam dysk wewnętrzny w moim laptopie i podpinam Pendrive z wgrywanym system który mogę na nim uruchomić, podczas uruchamiania pisze że muszę zmienić botowanie. Wszystkie zmieniłem by Pendrive był botowany jako pierwszy ale nadal błąd. Jest on mi potrzebny pod flash. Jakieś propozycje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    odpal sobie menu bootowania i spróbuj każdego odpalić po kolei u mnie kiedyś pen był pod dyskietką nie wiem jakim cudem :)

Wczytywanie...

Poleć forum