1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System nie widzi napędu iHas

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Thane, Grudzień 21, 2012.

1. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie dawno zrobiłem format c. System nie widzi po formacie nagrywarki LiteOn iHas 524B (po crossflashu). Czytałem, że nie trzeba ponownie wgrywać fw. Kiedyś miałem podobny problem lecz nie pamiętam jak go rozwiązałem a było to dawno dawno.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    sterowników nie ma

1 osoba to lubi.
  4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wgrać sterowniki a z firmware nic się nie stanie?

EDIT: Ciapa ze mnie i nie dopisałem, że napęd podłączony jest za pomocą kontrolera SATA via VT6421. Wgrałem do niego sterowniki i wszystko działa. Dzięki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum