1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

System Volume Information || Recycler

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez z0nk31, Maj 28, 2012.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witajcie, ostatnio podczas pracy w tottalcommanderze dwa ukryte foldery na dyskach:
    Recycler
    System Volume Information

Gdy otwieram recycler jest tam kilka podfolderów ale nic w nich nie ma, w eksploratorze windows mają ikonkę kosza.
    System volume information, ten folder wymaga otwarcia przez administratora ale dalej nic nie ma.

Zauważyłem je podczas kopiowania gier Arcade na dysk xboxa, foldery utworzyły się praktycznie 'na starcie' przy podłączeniu do kompa a usunąłem je z poziomu menedżera plików w FSD.

czy te foldery to jakiś wirus ? jeśli tak to jak go usunąć, zainstalowałem BitDefendera, później AVASTa i żaden nie wykrył tych plików jako szkodliwe

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie jest virus.... wystarczy wpisac w google.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "czy te foldery to jakiś wirus ? jeśli tak to jak go usunąć, zainstalowałem BitDefendera, później AVASTa i żaden nie wykrył tych plików jako szkodliwe"

Nie wirus. Nie są szkodliwe. Też je mam :D jak każdy inny PC'towiec :D

Hm nie wiem czy na Macu na dysku też są :D

Wczytywanie...

Poleć forum