1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Systemowe problemy xone

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oceter, Grudzień 5, 2015.

1. oceter

oceter Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej, na poczatku chce sie odniesc do admin. bo jestem uzytkownikem forum Od kilku lat i a w innych dzialach mam "nie masz wystarczajacych uprawnien do pisania w tym dziale". Co do samego xone : czy to wada mojego egzemplarza czy u was tez sie zdarza - ze nie czyta plyty dvd, wyskakuje blad odczytu, po wylaczeniu aplikacji wogole nie chce sie uruchomic ponownie. To samo zdarzalo sie gdy probowalem wejsc w ustawienia, to samo - poczatkowy ekran i nic wiecej. Oczywiscie po restarcie zaczyna dzialac. Bylo tak na starym jak i na nowym dashu. Raz nawet wlaczajac cos wylaczyl mi sie xbox !

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Co do tego ze masz blokadę w niektórych działach to pewnie dlatego że jesteś swiazakiem pomimo ze masz konto od 2009 to masz raptem 4 posty i zapewne dlatego tak. Co do xo mówisz tu o płytach dvd z grami czy jakieś filmy ci nie chodzą np ściągnięte z netu i nagrane na płytę tzw. piraty

baton lubi to.
  4. oceter

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oryginalne filmy, nic nie piracinego. wszystko dziala - tylko czasami mi wystepuja te bledy i nieco przeszkadzaja - chce wiedziec czy to ogolna cecha xboxa

5. oceter

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciagle sie to zdarza, po jakims czasie gdy aplikacja pokaizje tylko poczatkowy ekran pokazuje sie blad "zbyt dlugie uruchamianie aplikacj" czy jakos tak. Spotkal sie ktos z tym ?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zdarzyło mi się ani razu nic takiego w Xboxie. Raczej to Ty masz jakiś wadliwy egzemplarz. Na Twoim miejscu bym wgrała na nowo aktualizację i zobaczyła czy po tym zabiegu robi się to samo. Jeżeli tak to za wczasu wysyłaj konsolę na serwis, póki masz gwarancję, bo prędzej czy później napęd w konsoli Ci siednie :)

Wczytywanie...

Poleć forum