Szafka RTV a xbox.Szybkie pytanie.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Mam coś podobnego do tej szafki RTV
i moje pytanie brzmi.
Czy jak wsadze do do tej szafki RTV,mojego xbox-a razem z BlueRay to będzie miał on odpowiednią wentylacje,czy raczej go tam nie wsadzać.
Miejsca ma z tułu ok 10-20 cm ,z prawej strony ok 10 cm, i oprócz dziury w dykcie wywaklonej na kable nie ma tam więcej wlotów/wylatów powietrza.Wersja konsoli FAT.
 

mlkgmk

Banned
konsola lepiej prezentowalaby sie na szafce, a i oddech lzejszy by miala:)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Szafka RTV a xbox.Szybkie pytanie.

No właśnie zawsze miałem ją na szafce ale wczoraj zakupilem sobie 47 cali i jak postawie konsole na szafce to będzie mi kawałek tv zaslaniac

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

najtens

Świeżak
Świeżak
Ja mam podobną szafkę tylko mniejszą i mam do niej włożonego x'a elite a na szafce 32 cal. LEDa. Możesz x'a włożyć do tej szafki tylko pamiętaj aby x nie był docisniety do tylnej scianki i aby po graniu zostawic xboxa w menu glownym tak na 5 min. aby wiatraczki wypuscily gorące powietrze na zewnątrz konsolki :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Miałem podobną szafkę i xboxa 360 elite (falcon) miałem włożonego tak jak chcesz ulokować swojego przez 2 lata i nic mu się nie stało, więc bez obaw :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
No właśnie potrzymam tak chyba parę dni i przetestuje czy się fest grzeje,bo w sumie miejsca z tyłu i przodu ma,tylko cholera go wie czy jest cyrkulacja powietrza.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja jeszcze jedno pytanie odnośnie tego umiejscowenia xbox-a.
Wsadziłem go do wnęki obok blueray i niestety grzeje się mocniej,postanowiłem go usadowić przed TV,tylko powiedźcie mi,czy tu ma wentylacje,czy jednak powinien mieć więcej miejsca z tyłu(teraz ok 10 cm)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jak naprawdę bardzo się boisz to wyrżnij dziurę z tyłu w pilśni i po kłopocie :]
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Kolega z góry mówi dobrze :p Moim zdaniem X360 powinien mieć lepszą wentylacje z boków :)
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szafka RTV a xbox.Szybkie pytanie.

Telewizor na ścianę, parę cm wyżej i po problemie :D

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ściana odpada,takie ściany są u mnie w chałupie ,że nawet obrazy spadają.
Ale co tak pod tv może być ?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wstaw tą konsolę normalnie, w miejsce pod TV - nic się jej nie stanie, masz slima i tak panikujesz ?
postaw ją na środku tej cholernej półki i przestań nabijać durne posty.
zamykam.......
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom