1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szczecin Game Show w listopadzie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez iTyle, Sierpień 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Dobra wiadomość dla mieszkańców zachodniej części Polski: 6 - 7 listopada w Szczecinie odbędzie się pierwsza edycja Szczecin Game Show. Co w programie?

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie imprezy:

Na ponad 4.000 metrów kwadratowych, będzie można znaleźć atrakcje odpowiadające różnym upodobaniom i gustom. SGS to gry i zabawy, ale także pokaz możliwości najszybszych na rynku komputerów, najnowszych akcesoriów oraz możliwość przetestowania najlepszych tytułów ukazujących się na konsole i komputery stacjonarne. Dzięki oznaczeniu stoisk pod kątem systemu PEGI (kategorie wiekowe, treści gier) odwiedzające SGS rodziny będą mogły zainteresować się przeznaczonymi dla nich grami.
    Poza pokazami i przygotowanymi przez wydawców stoiskami z grami, odbędą się również turnieje i konferencje poświęcone "najbardziej kontrowersyjnym tematom" jak piractwo czy klasyfikacja PEGI.

Pomyślano także o odwiedzających SGS kobietach, dla których przygotowano "Strefę Szpilek", gdzie zostanie zaprezentowane "wszystko co branża gier może zaoferować kobietom", co, jak wynika z tekstu w Głosie Szczecińskim, oznacza gry fitness i logiczne.

Do imprezy zostało jeszcze trochę czasu, postaramy się więc zdobyć więcej informacji.

Dla mnie to świetna informacja bo mieszkam w szczecinie

Szczecin Game Show w listopadzie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PGA, SGS, Kolonia też nie jest daleko (~ 3h nie licząc ucieczki... tzn. wyjazdu z polski) no i CeBit.

Mieszkając na zachodzie ma się dużo możliwości, bo nie musimy kupować ruskich samochodów, ruskiej "benzyny" ani ruskiego gazu :D.

4. add_pl

add_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
  5. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jestem ze Szczecina to może tam się wybiorę. Będą tam zniżki na gierki czy tylko pograć chwilę?

6. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Fajne może się tam wybiorę jakoś.

7. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Trzeba będzie się wybrać :D dzięki za info :) oby tylko organizacja nie dała ciała

8. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Dobrze się składa bo akurat idę tam na studia :D

9. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    co do PGA to słyszałem że niestety już się nie odbędą...
    cóż, w Szczecinie też zamierzam być, co z tego że 17 godzin jazdy pociągiem ^^ nocleg mam, jadę!

10. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co za partacze.... Widać bliżej im do sowietów i Czelabińskich dolarów, niż cywilizowanego świata ;]. Może to dla tego że w tej części europy jest dużo więcej fajnych Eventów? Z resztą, olać ich, niech spłoną w piekle, a Sadam ich kałasznikowem po jajach trąci :D.

Nadal mamy swoje targi w Szczecinie, będą szybkie komputery, kontrolerzy z PEGI i strefa szpilek :). Jak dobrze pójdzie, to za rok zobaczymy płetwala błękitnego który nie ma nic wspólnego z grami komputerowymi, ale wciąż, jest po prostu wielki :).

11. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    a gdzie to oni chcę z organizować? na budowie kaskady czy na suchych sianach dobudówki tużynu? bo w galaxy to będzie lipa, jak widziałem tam jeszcze nigdy nic fajnego nie było NO chyba że znaleźli jakąś fajną miejscówkę.

12. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum