Szczegóły dotyczące dema gry FIFA 10

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Pavel

Użytkownik
Użytkownik
Wraz z ujawnieniem dwóch znanych piłkarskich twarzy, które pojawią się na pudełku każdej edycji tegorocznego odcinka FIFY, EA Sports podało informacje dotyczące wersji demonstracyjnej gry.

Demo nowej części kopanej serii od EA pojawi się 10 września i pozwoli zapalonym miłośnikom wirtualnej piłki nożnej rozegrać mecz towarzyski jedną z przynajmniej czterech drużyn: na pewno będą to Chelsea, Juventus, Barcelona i Bayern Monachium. Grę przed jej październikową premierą będą mogli przetestować posiadacze Xboksów 360, PlayStation 3 i oczywiście pecetów.

Co do pozostałej części informacji, dowiedzieliśmy się po prostu, że okładki wszystkich edycji gry we wszystkich regionach świata będą zdobić twarze Wayne'a Rooneya (po raz piąty na pudełku) i Franka Lamparda (pudełkowy debiut). Za każdym razem jednak towarzyszyć mają im lokalne gwiazdy. Przypominamy, że w Polsce będzie to Robert Lewandowski, który stanie się jednocześnie osobą promującą tytuł w naszym kraju.

Czy warto czekać na kolejny epizod niekończącej się historii pt. FIFA? Konferencja Electronic Arts podczas targów gamescom zdawała się wyraźnie sugerować, że owszem, jak najbardziej. I choć pecetowcy też mogą się spodziewać modyfikacji, to raczej nie w kwestii oprawy graficznej. FIFA 10 na wszelkie możliwe platformy (PC, X360, PS3, PS2, PSP, Wii, NDS, komórki) zawita w sklepach dokładnie 2 października 2009 roku.


Źródło: Szczegóły dotyczšce dema gry FIFA 10 | Wiadomoœć 2009-08-24 19:11:00 | GRY-OnLine
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Forza Juve :) chwała Bogu za Juventus w demie :D
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Zaskoczeniem jest to że nie ma Ac Milan który był prawie w kazdym demie fify..
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Chelsea, FC Barcelona, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia i Chicago Fire ---> te drużyny będą w demie. Mecz towarzyski. Enjoy
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Olympique Marsylia i Chicago Fire to raczej takie mniej popularne zespoły :D miło że fifa o takich nie zapomina no i brak Manchesteru mnie zdziwił ;D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
no nie mogę się doczekać :D
 

miet

Użytkownik
Użytkownik
X 360 wkoncu doczeka się prawdziwego 360 . Wiadomo na jakim stadionie przyjdzie nam zagrac mecz towarzyski w demo ?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Jak mogli o Manchesterze zapomnieć? Zamiast Chelsea, lepszy byłby Manchester.
 

Makeroy

Banned
Mogli dodać Real w nowym składzie ... A Rooney ze zdjęcia wygląda jakoś tak dziwnie ^^
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
no ja właśnie wole Chelsea...ale zamiast chicago fire i innych mogli by dać Real i manchester...
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
A ilu minutowe spotkanie zostanie nam zagrac? nadal 2 min jak w poprzedniej ?
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ważne że jest Barça ale o to nie musiałem się martwić ;] fakt że mogli by dodać Real i o wiele przyjemniej by śie grało w demo :D

Visca el Barca!
 

grzesiek34232

Użytkownik
Użytkownik
Rozwalić Real Barceloną to zawsze przyjemna sprawa :)
 

maras92

Banned
Użytkownik
Taaa juz to widze 2 kluby z jednego kraju w demie no moze w jakims DLC :D
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
A mi sie podobają te kluby które będą
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rozwalić Real Barceloną to zawsze przyjemna sprawa :)
chyba na odwrót.... hehheh:p

już nie mogę sie doczekac 10 września :DD
 

caspero5

Użytkownik
Użytkownik
Przecież nie wystrzelają się z największych smaczków Manchester United i Real Madryt. Chyba logiczne nie ?
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego nie ma Interu Mediolan ;d
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie narzekam. Ważne, że jest Barcelona.
Visca el Barca!
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma realu? o_O Dziwne ale zamiast kilku drużyn mogli by dać MU UTD i Real.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom