1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szczegóły nt Halo 3: ODST

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 4, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Microsoft podzielił się kilkoma istotnymi informacjami nt Halo 3: ODST. Pierwsza nie jest specjalnie przyjemna. Dodatek będzie można nabyć w wersji pudełkowej w cenie 59,99$ czyli praktycznie tyle ile kosztują pełne gry. W zamian za to otrzymamy dwie płyty, a druga zawierać będzie wszystkie mapy multiplayerowe jakie do tej pory ukazały się do Halo 3. Samo ODST również wniesie tu swój wkład w postaci trzech nowych map. Gra zaoferuje nam także nowy tryb rozgrywki wieloosobowej założeniami bardzo przypominający Hordę z Gears of War 2. W Firefight Oddział ODST (w tej roli gracze) musi po prostu przetrwać nawałnicowe ataki wroga. Wreszcie gra będzie zawierać klucz do bety trybu mutiplayer w Halo: Reach. Będzie można kupić sobie także wersję limitowaną gry za 99,99 dolarów wraz z kontrolerem z tematem graficznym gry. Co sądzicie o takich cenach i jak podoba wam się sam pad?

Koniec z Xbox Originals

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Eee super padzik.

4. sebool12

sebool12 Guest

Pad zajeb****, ale czy wart tej ceny ? Może dodatek będzie wart swojej ceny, trzeba poczekać, przecież jak było TLaD ? Sam dodatek ok. 80zł jak za dodatek cena nie za bardzo, a i tak większość osób, nie żałuje zakupu i mówi, że warto było ;]

5. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    pad jak pad dajcie 40 zł na farby i moge wam taki zroobić. malujemy z kumpel różne rzeczy na zamówienie, jesteśmy uczniami liceum plastycznego więc myślę, że kichy nie dowalimy :p

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja to nie rozumiem tego fenomenu halo! Dla mnie to ta gra to zwykły przeciętniak:p
    Ale tak czy inaczej zagram i w Halo3: ODST

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja też nie rozumie fenomenu HALO, tą gre ratuje tylko tryb multi. Ciekawe co nowego wniesie ODST?

8. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dla Mnie Halo to jedna wielka KUPA:) Multiplayer jest dla Osob ktorzy nie wiedza Co to prawdziwy Multi :) Ufoludki skaczace po kilka km w gore naprawde jest super:) Dla mnie powinni wycofac to Halo z Xbox'a :) Tyle mojego;P :)

9. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To jest tytuł dla którego kupiłbym 2 xbox'a a nie jak inni dla dennej nudnej obleśnej GTA IV...

Gra jest ********* a to że komuś nie podoba się to nie znaczy że komuś innemu ma się nie podobać, HALO ma swoją historie i kilmat. + Świetny gameplay, 2 i 3 z bratem w CO-OP'ie przeszliśmy mnóstwo razy. Czyli jednak musi mieć ten swój fenomen, nieprawdaż?:D

10. dir

dir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Jak zacząłem grać w HALO 3 to na poważnie wstałem od konsoli dopiero po przejściu całości. Nie wiem co ta gra ma w sobie takiego ale strasznie spodobał mi się klimat tej gry. Jak dla mnie HALO 3: ODST to must have.

11. pawlakgsu

pawlakgsu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczytno
  12. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak,Halo nie jest grą rewelacyjną,ale 1,2,3 przeszedłem i bardzo milo wspominam granie.

13. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Oto lista achivmentów z najnowszego Halo dedykowanego wyłącznie dla konsoli X360:
    Prepare To Drop 20

Succesfully drop pod to New Mombasa Enjoy Your Stay! On Campaign on Normal, Heroic, or Legendary. ( Bungie has described as, "the most spectacular cinematic event in any Halo game to date" )

Silent Rookie 20

As The rookie, Use the new silenced SMG to Kill 5 Brutes.( Can Be done in co-op )

Romeo Done 20

As Romeo Headshot 5 Brutes In a Row.( Can Be done in co-op )

Big Boys Toys 30

As Dutch Destroy 10 Enemy Vehicles ( Can Be done in co-op )

Scout 30

Use the night vision googles, to scan 10 Brutes without being detected ( Can Be done in co-op )

When will it end.... 30

Reach The halfway point of the Campaign on Normal, Heroic, or Legendary.

Brotherhood 40

Help all fallen comrades atleast once ( Return Of medkits after all not spartan no more?)

The Chase 40

On the warthog Out run the phanton though the city streets in the campaign, ( Sounds Like e epic on-rail Chase?)

Death Do Us Apart 50

Finish the final mission of the Halo ODST Campaign on Normal, Heroic, or Legendary. ( Could it be........epic finale with emotional ending?)

Halo ODST Campaign Complete: Normal 125

Finish the Campaign on Normal.

Halo ODST Campaign Complete: Heroic 125

Finish the Campaign on Heroic (unlocks achievement for Normal, if not earned).

Halo ODST Campaign Complete: Legendary 125

Finish the Campaign on Legendary (unlocks achievements for Normal and Heroic, if not earned).

Skull Hunter 100

Find and claim all 100 skulls Scattered Around New And old mombasa ( Use Your PDA For Help! ) ( Looks like pigeons from GTA but skulls to find around Mmombasa?)

ODST Wins 10

finish and win a online game with the full ODST armour, Plus get the MVP (Online).

Are we not brothers? 15

Kill someone else with the Full ODST armour, while also wearing the Full Armour yourself. (Online).

Brute Massacre 25

Kill 200 Brutes In the Campaign.

Epic Scenary 5

Take A photo of the various Views in New mombasa and upload to your file share. ( Bungie Introduceing More Newbies?)

Too Close to the Skyline 5

Reach the new mombasa skyline with any Aerial vehicle in campaign.

Prepare To splat..wait? 5

Free fall from 1000km from the sky......splat.

Group Effort 5

Flip a vehicle with all your comrades efforts. ( Looks like four people have to contribute to flip a vehicle, as were not Spartans No more?)

Hammer To Heavy 5

Try to pick up a Brute Hammer.......

Gadgets And Gizmos 5

Obtain all Gadgets During campaign. ( Wondered what other new gadgets did Bungie add, we know of Night vision, and thermol vision.)

Brave Heart 5

Kill 5 Brutes With melee attacks ( More melee attacks?)

Steppin' Commando 5

Kill 5 Brutes with the ODST general equipment combat Knife. ( Combat Knife Confirmed?)

Mongoose Hit And Run 5

Splatter an Brute with the mongoose in the campaign. ( Mongoose Mowdown V2?)

Wigly Virmin 5

Free Your self from the brutes Grasp 5 times in the campiagn. ( Looks like Brutes can grab you, so no more up frontal like Master Cheif?)

Undercover Mist 5

Kill 3 Brutes while under the cover of a smoke grenade. ( Smoke Grenade Confirmed?)

Keep to the right 5

Follow SI orders at the begining of the campaign. ( I smell a tutorial level?)

Land Sea Air 5

Pilot all the vehicles old/new in the campaign atleast once. ( Sea?! Boats Confirmed?)

Night shift Campers 40

Locate and eliminate all Brute Camp Hideouts in the Campaign. ( Use your PDA for Help!) ( Terminal Replacements?)

Olympic Sprinter 5

Cover One Mile, while sprinting. ( Sprinting Confirmed? after all cant run like Master Cheif?)

Free roamer 5

Free roam all parts of Mombasa. ( Open ended gameplay)

The Journey Begins 10

View the flashback of the first mission.

Phantom Ahoy 10

View the flashback of the second mission.

Regroup! 10

View the flashback of the third mission.

City Of Destruction 10

View the flashback of the fourth mission.

We will fight on 10

View the flashback of the fifth mission.

We will succeed 10

View the flashback of the sixth mission.

Brothers Are Reunited 10

View the flashback of the seventh mission.

Brothers Are At Peace 10

View the flashback of the eighth mission. ( again could it be? emotional ending?)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum