1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szef Epic Games ponownie krytykuje Microsoft i jego Uniwersalną Platformę Windows

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tim Sweeney wyraźnie nie lubi wdrażanego przez giganta z Redmond pomysłu na zunifikowanie wszystkich urządzeń pod banderą Windowsa 10 i nie marnuje żadnej okazji do krytyki.

Szef Epic Games ponownie uderza w Microsoft. Pierwszy raz Tim Sweeney otwarcie skrytykował Uniwersalną Platformę Windows parę tygodni temu, podczas trwania konferencji Build. Teraz ponownie zwraca uwagę, że Windows 10 na wszystkich urządzeniach nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Stwierdził Sweeney.

Szef Epic Games porównał Microsoft do Facebooka, który na początku był znacznie bardziej otwartą i przyjazną platformą, a aktualnie niemal każdy jego aspekt ulega monetyzacji. Użył również porównania do żaby, która wrzucona do gotującego się garnka wyskoczy z niego. Tymczasem, gdy włożymy ją do ciepłej wody, a następnie doprowadzimy do wrzenia, to tego nie zauważy. Tak według Tima wyglądała sytuacja z Facebookiem i ona może powtórzyć się w przypadku Uniwersalnej Platformy Windows.

Sweeney zauważył także, że największych przełomów na rynku PC nie dokonał Microsoft, ale innowacyjne osoby wykorzystujące otwartą naturę tej platformy. To one są zaczynem innowacji, a nie zamknięte systemy i komercyjny monopol.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    ojej bieda sie dzieje .Nie dostaje $$$ to i płakać w sieci będzie :)

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Cóż ameryki nie odkrywa. Zdumiewające jest na jak głupie pomysły czasem wpada MS. Ogólnie jedyne co mnie interesuje to xbox i system windows (sam system a nie ich śmieszny markecik). Reszta może upaść i płakał po tym nie będę.

5. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Używam W10 na konsoli, lapkach i Xboxie One i nie wiem po cholerę to unifikują...Jak mi konsola powie, że odblokowałem jakieś osiągnięcie to po kiego czorta ma o tym mówić telefon i laptop? I na odwrót, ktoś do mnie dzwoni to po co mi powiadomienie na komputerze? Windows XP wrrrróć :)

Wczytywanie...

Poleć forum