1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szef Gears of War - Act 5 - Ch. 3 - Pale Horse

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Lipiec 25, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmm mam z nim problem , patrzylem juz na youtube, ale nadal nie mogę go zabic, chyba nie ma zadnej specjalnej taktyki ? bo widze na yt ze gosc tylko w niego strzela i on pada, :/ może jakies wskazówki czy cos?

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz w niego ładować jak nie latają koło niego te nietoperze chyba,że masz łuk albo snajperkę to ładuj w głowę. Aha jeszcze musisz się chować za tymi skrzyniami ale tylko tymi oświetlonymi, bo gacki cię ro***bią. Na jakim grasz p;oziomie na trudnym we dwóch nie ma problemu.

4. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha, a te nietoperze jego chyba oslaniają ? i walenie w tedy w niego nic nie daje ? , a ja mam łuk ale łuku mam chyba 6 amunicji albo 8 juz nie pamietam, a tak to maszynówki mam całą amunicje, ,i mam tez pistolet taki byle jaki,i moze z 4 granaty

5. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Najlepiej mieć snajperkę, (leży we wcześniejszym wagonie) pamiętam że ja też miałam z tym problem (a grałam na Casualu) Dłuuugo trzeba gościa w łeb ładować. Tak jak mówi Redman- we dwóch idzie gładko, samemu trzeba sie napocić i wytrwać.

6. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no wziołem tą sniperke :D dzięki Malina :**, dałem rade . ale to chyba jakoś fuksem udało mi się go pokonać . myślałem że jeszcze jest 6 act i to byl przed ostatni szef a to jednak był ostatni szkoda :p

7. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No problem Anih ;) Przy okazji dobrze że jeszcze co nieco z tej gry pamiętam (pierwszy mój tytuł na x360 )

8. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha :d no to ciekawe :p hmm ciekawe jaka gra byla pierwszą wydaną na x360 , hmm nie wiedzialem że są kobiety ktore grają :pP

9. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jako tytuł startowy to chyba Halo 3, albo Project Ghotam Racing 3 (2005) , nie pamiętam z resztą. A grających dziewczyn/kobiet jest dużo, w twojej okolicy też na pewno jakieś laski ostro zagrywają. :D

Wczytywanie...

Poleć forum