1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Szef marki Xbox nie wierzy Sony - Spencer skomentował konfernecje i wytyka błędy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Konferencja Microsoftu znacząco różniła się od wystąpienia Sony na tegorocznym E3. Firmy wybrały inne taktyki i tę sytuacje postanowił skomentować szef marki Xbox. Zdaniem Phila Spencera konkurencja w tym roku nie wykonała należycie swojej roboty.

Jeśli miałbym wybrać najlepszą tegoroczną konferencję, to pewnie miałbym mały problem. Sony oraz Microsoft zaprezentowały totalnie odmienne taktyki i w konsekwencji oba wydarzenia były dla mnie naprawdę ciekawe.

Szef marki Xbox postanowił jednak skomentować sytuację i jego zdaniem bardzo istotnym faktem jest wiadomość, że najważniejsze prezentowane gry przez Microsoft zadebiutują już w tym roku:

Przedstawiciel amerykańskiej korporacji kontynuował wspominając o pozycjach niezależnych:

Oczywiście nie trudno zrozumieć sugestię. Spencer wymienia te wszystkie tytuły, bo są to po prostu gry, które zadebiutują w tym roku. Microsoft skupił się na przedstawieniu najbliższych pozycji. Szef marki Xbox postanowił nawet wspomnieć o innych konferencjach:

Następnie skomentował słowa wielu graczy, którzy twierdzą, że to konkurencja wykonała lepszą robotę na E3:

Jeszcze nie widzicie bezpośredniego „ataku”, to kolejne słowa są naprawdę jednoznaczne:

Zacząłem tę wiadomość od stwierdzenia, że trudno byłoby mi wybrać lepszą konferencję, bo faktycznie Microsoft skupił się na aktualnie nadciągających tytułach, a Sony pokazało piękną przyszłość, ale nie spodziewałem się, że Spencer może tak bezpośrednio wypowiedzieć się o sytuacji. A Wy, którą wizję konferencji na E3 kupujecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szef sony przynajmniej nie okłamuje swoich klientów.

1.Nie bedzie żadnego nowego xboxa (wyśmiewanie neo od sony)
    2.Wszystkie gry będą działać na wszystkich trzech platformach(xo, xo slim, scorpio)

Frajer...

4. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, nie wierzę już mu, bo sam lubi naginać prawdę na stronę M$... Tak samo jak ładnie mówił, że kinect to przyszłościowa technologia i bez niej xbox to nie xbox. Jakoś sami to w dupie mają i dało się bez. Tak jak kolega wyżej napisał, nie miało być nowego xboxa, a jakoś jest. Xbox miał mieć swoje eksy, a już nie ma, więc robi sie dodatkowa maszyna która zbiera kurz, a on dalej nam mydli oczy.

Mam mu ochotę powiedzieć " F*CK YOU SPENCER!"

5. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Teraz jeszcze doszła klawiatura i mysz do grania...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja mam to gdzieś. Dla mnie liczą się gry które mają wyjść i wyjdą w tym roku. A nie za rok lub dwa. Horizon na ps4 wygląda świetnie ale... W zeszłym roku go prezentowali a w tym roku zrobili to samo.
    Dla mnie Microsoft ma plusa że wyda to co zaprezentował i będzie w co grać. Amen.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Jabar@Jabar święte słowa.

Najpierw zarzeka się, że nic takiego nie będzie, a później boom headshoot.

Czekam na ten motyw gdzie developerzy stwierdzą, że XO (podstawowy) jest za słaby i fpsy będą skakały. Natomiast na nowszych odsłonach gry będą płynnie chodziły.

Zresztą co tu wytykać błędy Sony?

Dali gry - nowe marki np. Detroit: Become Human, Death Stranding, Days Gone, The Last Guardian i do tego dorzucili do pieca Spider-Man i God of War.

Więc ja tutaj nie widzę niczego do wyśmiania bądź wytykania błędów.

Sony zmiażdżyło konferencję M$ i tyle w tym temacie.

frytas16, Quertin i Jacław lubią to.
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ani jednemu ani drugiemu nie można wierzyć zresztą to tylko ,,twarz'' korporacji.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No ale co tu się kurde kryć ze slimką. Nie pamiętam by w przypadku Xboxa 360 Slim były takie chore zagrywki. Ba nawet nie odczułem, że grubasek jest w jakimkolwiek stopniu gorszy od Slimki. Slimkę nawet miała mniej wejść USB (wykastrowanie z USB).

A tutaj wielce chowanie się, kłamstwa, zarzekania i inne negatywne rzeczy.

Później wielkie zdziwienie, że jest hejt na M$..

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Poerwsza slim s miala wiecej portów usb 2 z przodu 3 z tylu plus kinect

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

frytas16 i Onicniepytaj lubią to.
  11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @akir@akir racja, racja + wbudowane wifi.

Co nie zmienia faktu, że gra tu i tu działała jednakowo.

12. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Tweetnij mu :p podpisuje sie pod tym

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

13. galaretka007

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak jak pisałem wcześniej Xbox to NUC udający konsolę, a ich dalsze zagrywki tylko potwierdzają tezę...

Żeby Spencer się k***a nie zdziwił... Na bank nie tylko ja tak myślę!

14. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja już podjąłem decyzję. Zmieniam mojego XBoxa na PS4. Tylko czekam jeszcze jakie na odpowiedni moment.

15. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czytam i płaczę... ze śmiechu. Niektórzy zachowują się jak dzieci, mama nie dała to płacz. Dostaniecie gry, mało wam? PS4 nic w tym roku nie da. To że MS pokazał slim to już płacz bo ja nie mam S. Jest mniejsza, biała i ja chcę, mamo kup. Błagam Was tu chodzi by mieć w co grać. Tu i teraz a nie za rok. Jak u Sony. Tak, Sony ma perełki tak jak MS. O co tutaj się sprzeczać?

16. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kurde, pogubiłem się w tym wszystkim. Mam wrażenie, że kilka dni temu większość użytkowników była zachwycona zapowiedziami i zaprezentowanymi materiałami na E3. Chodziło głównie o tytuły jakie pojawia się niebawem i zapowiedzia nowego mocnego Xklocka. Czy to źle, że wyszła teraz nowa wersja X1 po lifcie różniąca się głównie wyglądem? Czy udostępnienie eksów na win10 powoduje jakieś utrudnienia w graniu na X1? Poważnie pytam skoro część osób deklaruje przeście na PS4 :)

17. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, co to przeszkadza że na Windowsa wyjdą. Jedynie chyba żal **** ściska tym co myślą... Bo Ci co mają PS4 będą mogli zagrać w exy z xone na PC . No i? Powinniśmy się cieszyć. Gry są dla graczy nie dla sprzętowych fanboyów ;-)

18. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Co poniektorzy się fochuja i srajo żarem.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Ewengard lubi to.
  19. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tu raczej chodzi o to że posiadanie xboxa nie ma już sensu. A ps4 dostanie kilka gier i vr więc pisanie że na sony nic nie wyjdzie to głupota.

20. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podobne zdanie wyrazilem na forum pssite. Mialem do niedawna obie konsole ale bez zalu pogonilem ps4 mimo ze mialem od premiery. Zostawilem iksa bo na ten moment oferuje mi wiecej rzeczy. W najblizszych miesiacach wyjda gry pokazane na targach, maja date premiery i wiem kiedy w to zagram a sony pokazalo jakies zajawki, gempleje niewiadomo z czego i ludzie o malo nie posikaja sie w majtki. Pytanie tylko kiedy te gry wyjda i na jaka platforme. Bo za rok znow na targach te same gry pokaza i powiedza ze jednak wyjda ale na nowa platforme i zonk. Ja bede obserwowal w jakim cala konsolowa branza podazy i nie mowie ze w przyszlosci nie kupie znowu pleja ale na dzis dzien pozegnalem go bez zalu, ogralem wszystko co najwazniejsze i do widzenia

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

21. galaretka007

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chodzi o to jak M$ traktuje graczy, pluje nam w twarz, gdyby od razu głosili, że w tej generacji xbox nie ma eksów nie byłoby dymu.
    Nie sram żarem bo to grozi pożarem, a f.o.ch to fachowe obciąganie CH**A! :D
    Po prostu nie lubię jak ktoś robi ze mnie kretyna, w dzisiejszych czasach z ludzi robi się marionetki. Jestem akurat z tych ludzi którzy otwarcie mówią co czują, więc to jest chyba odwrotność jeśli chodzi o foch. (no chyba, że mylę pojęcia)
    Dokładnie, tak jak pisałem wcześniej i będę powtarzał na chwilę obecną Xbox to NUC udający konsolę, nie zdziwię się jak niedługo M$ stwierdzi, że Xbox potrzebuję Win 10. A później kij wie... Obecnie M$ ma tak durne pomysły, że w pale się nie mieści. Jeśli chodzi o EKSY, to nie boli mnie to czy inni grają czy nie na win, czy na ps4. Chodzi o rozwój eksów. Zobaczcie U4 był tylko na ps4 i jak został dopracowany. Producenci skupiają się na tym danym sprzęcie i TWORZĄ PORZĄDNĄ grę. A M$ niby tworzy ale dupy nie urywają i myślę, że dobrze to wiedzą, dlatego idą na łatwiznę i chcą podkręcić sprzedaż, wydając na Win 10.
    Po prostu idą na ilość a nie na jakość.

Wczytywanie...

Poleć forum