1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szef Microsoft Studios wychwala twórców Uncharted

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wszystko, czego dotknie się ekipa Naughty Dog, zamienia się w złoto. Nic więc dziwnego, że Phil Spencer z zazdrością spogląda na studio, które swoje perełki tworzy wyłącznie dla Sony.

- Naughty Dog to wyjątkowe studio z niesamowitym dorobkiem. Uważam, że ta ekipa w naszym przemyśle jest jedyna w swoim rodzaju - na takie komplementy pod adresem zespołu podlegającego pod Sony pozwolił sobie szef Microsoft Studios, Phil Spencer. Trzeba jednak przyznać, że laurka jest w pełni zasłużona. Cztery ostatnie dzieła Naughty Dog to w końcu trzy odsłony Uncharted i The Last of Us.

Każda ze wspomnianych gier trafiła wyłącznie na PlayStation 3. Nie jest tajemnicą, że Naughty Dog już pracuje nad nowym Uncharted - tym razem na PS4. Spencer zapewne zazdrości Sony tak utalentowanej załogi, ale nie zamierza formować podobnego tworu pod banderą Microsoftu. - Wielkie studia mają swoją niepowtarzalną kulturę. Tworzenie studia na wzór jakiejś innej ekipy nie jest dla nas celem - podkreśla.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Najpierw Kingdom Hearts, a teraz może Uncharted? Bardziej Phil Spencer nie umie im wejść w 4 litery.

Jeszcze brakuje tematu o God Of War..

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    niech zrobia Crash'a Bandicota lepiej ;p

5. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może szuka roboty w Sony ? :D

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ani Uncharted ani The Last of Us nie przykuło mnie do konsoli na tyle abym ukończył te tytuły. Ale w nowego Crasha Bandicoot albo starego w odświeżonej wersji bardzo chętnie bym zagrał.

7. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Sorry ale musze to napisać, chyba nie wiesz co mówisz uncharted i tlou były bardzo dobre między innymi dla unharted kupiłem ps3, zaznaczam że nie jestem fanboyem. A co do tematu to gościu podlizuje się Sony l bo widzi że ms przegrywa na starcie i chce się pewnie przenieść do konkurencji.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

8. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Nie mówię, że Microsoft jest lepszy od Sony, bo nie jest, ale z pewnością niczego nie przegrywa. I jak w ogóle mogłeś pomyśleć, że ktoś taki może przenieść się do konkurencji? Robią sobie takimi słowami dobrą reklame i na tym koniec...

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja tez dla Uncharted i TLOU specjalnie po taniosci kupilem PS3, no i sie nie zawiodlem, jakos exy Xboxa mi nigdy nie podchodzily oprocz Forzy

10. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bo czas to zmienić jak widać , pan m$ wie że ludziska u sony wypatrują perełek ..kaska może zmienić nastawienie wielu producentom/wydawcom sam na to liczę że zagoszczą na platformie xboxa gry podobne z rozmachem itd do wielkich hitów z sony , moja ulubiona seria Metal gear solid,tekken,devil may cry..kilka innych była kiedyś exem dla platformy playstation a teraz sam np Kojima poczuł sianko dogadali się? nagle ...jakby tak wydać produkcje Naughty Dog na xa w wersji odświeżonej wzbogaconej o kinecty i inne bajerki sprzedaż dla firmy wzrosłaby czy zmniejszyła się ? oczywiście dla mega ex hitów sam w przyszłości planuję kupić czwartego soniacza,pierwszy zagościł xklocek sytuacja na rynku o tym zadecydowała - brak ps4, słyszałem jakąś plotkę ze niby maj/czerwiec microsoft zawita do Polski jak nie będzie kolejnej obsuwy

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ktoś taki ? A Ty myślisz że Spencer to jakiś bóg ? :D Zarząd spółki postanowi to go wy********, Don Mattrick narobił kwasu i poszedł na zieloną trawkę do Zyngi :D

Poza tym: Xbox One Price Announced - E3 2013 Microsoft Conference - YouTube :D

12. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Niestety M$ nie może się pochwalić grami pokroju The Last of Us czy Uncharted a Sony dobrze wie że takie gry najlepiej zachęcają gracza do wyciągnięcia portfela.

13. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Microsoft to firma z milionami, wątpię wiec żeby Szef chciał przejść do konkurencji tylko dla tego że ma ona jak niektórzy uważają lepszą konsolę.
    Nie możemy zapomniec w jakich tarapatach finansowych Sony było na początku 2012 roku.
    Te pochwały dla studia kierowane są w celu uświadomienia że microsoft jest w stanie zacząć negocjacje w przyszłości.
    Po prostu grzecznie sugerują: "mamy kase, wiemy że jesteście zaajebiści, z nami zarobicie więcej"

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

14. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    On wcale NIE MUSI CHCIEĆ, wystarczy że inni ludzie z zarządu (Ci wyżej postawieni) będą chcieć, a to już różnica bo tam szybko się "z wysokich stołków spada" i najczęściej nie z powodu iż chcemy tego sami :untroubled:
    Oczywiście ta teoria spiskowa odnośnie przejścia Phil Spencer'a do Sony to jak na razie tylko nasz wymysł więc chyba nie ma o co się spierać...

15. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A kto tu się spiera, to jest tylko zdrowa dyskusja i tyle. Ja na miejscu Phila w życiu bym nie poszedł do firmy deweloperskiej na rzecz korporacji jaką jest microsoft.
    "sprzedajesz pyszne lody mowi klient do lodziarza a ten w zamian daje mu pracę?" Jak dla mnie nie ma to troche sensu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum