1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szef Rockstara mówi ogólnie o GTA V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kisiel_i_Ciastka, Listopad 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Dan Houser, wiceprezes firmy Rockstar, wspomniał pierwszy raz o produkcji Grand Theft Auto V w wywiadzie z The Times. Niestety, wbrew wcześniejszym plotkom wskazującym na to, że studio ma konkretne pomysły odnośnie tytułu, wypowiedź Housera sugeruje co innego. Najwidoczniej ekipa zajmująca się grą nie zdecydowała jeszcze nawet, które miasto zwiedzą gracze.

Plotki dotyczą obrazka znajdującego się w instrukcji z Episodes from Liberty City. Napis na zdjęciu sugeruje, że przygoda z Liberty City jest zakończona. Prawdopodobnie tak, ale na razie Rockstar skupia się na produkcji Red Dead Redemption i dobieraniu podstawowych elementów GTA V. Najpierw, jak mówi Houser, trzeba pomyśleć o wyborze miasta a później o bohaterach.

Na pewno gra będzie obfitowała w sporo wątków – Dan Houser przewiduje, że pomoże w napisaniu scenariusza złożonego z mniej więcej 1000 stron. To około dziesięć razy więcej materiału niż w przypadku filmów. Oczywiście taka wypowiedź wywołała różne reakcje graczy, związane z krytyką czwartej części serii, która zdaniem niektórych była po prostu za bardzo przegadana.

Współtwórca GTA wypowiedział się też na temat kontrowersji wokół gier. Przyznał on, że kłopoty z wydaniem Manhunta 2 (który był zabroniony w pewnych krajach) nie były wcale zabawne, bo oznaczały niewywiązywanie się z umów z inwestorami firmy. Według Housera twórcy nie powinni rezygnować ze swoich pomysłów. Autor wskazuje na hipokryzję ludzi krytykujących gry.

Jego zdaniem negatywna krytyka wobec brutalności gier odchodzi do lamusa, bo po prostu staje się komiczna. Duża część graczy wychowujących się na produkcjach pełnych przemocy jest już dawno po trzydziestce (sam Houser ma ponad 30 lat). Trudno byłoby zabraniać ludziom w takim wieku grania, a przecież gry Rockstara od zawsze były przeznaczone dla dorosłych.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49144

2. Lotnik421 Xbox One

3. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    jakie by nie bylo to nowe GTA to kultowa seria i tak czy inaczej sie zagra:)
    najwazniejsze ze chca to kontynuowac

4. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    JA chce oryginalne fury w tym nowym GTA !!!

5. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Jak tak dalej pójdzie to kiedyś będziemy grać w LEGO GTA...hehe

6. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    jak by nie było pierwsze GTA nie przyjeło się zbytnio na świecie to samo działo się z 2 ale wystarczyło zrobić w 3d i od razu zrobił się kult

Sebol12 - Nie kracz bo jeśli Ci się to uda to będziesz moją pierwszą osobą na czarnej liście

NO MORE LEGO GAMES!

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    kurcze to prędko następnego GTA nie zobaczymy ;(

8. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    No nie zobaczymy , ;) ale dodatki do Gta IV są zajebi... :) ! , a na temat Gta V teraz bedzie duzo plotek i kazdy w to bedzie wiezyl .
    666robsik666 ----- > a orginalne fury w Gta V są nierealne bo to juz licencja :( i to droga to juz by byla reklama dla samochodow :) . Pozdro

9. deejay89

deejay89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Dublin
    przeciez firma Rockstar ma kase, wiec powinni sie w koncu zainteresowac jakimis licencjami.. ile to by sprawilo radosci graczom :p hehe

10. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz,kase ma,ale wiecej niż teraz nie zarobi kupując licencje np. na fury.

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tylko ze nikt im nie da licencji, geniusze, bo jak wszem i wobec wiadomo w gta fury sie ROZWALA, a nie wiem, która firma produkująca auta by pozwoliła na widok własnych samochodów w tragicznym stanie.

12. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Szczerzę wychowałem się na grach Rockstara jedną z moich pierwszych gier było Gta 2 potem 3, VC , SA i tera IV i czekam na tą kontynuację i mam wielkie nadzieję co do V :DD.

13. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Mogą pisać, że nawet o V nie myśleli. V jest i była pewna, ponieważ nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Markę R* każdy kojarzy z GTA, nie z Max Paynem czy Midnight Club, ale z GTA. To perełka R* i szybko z niej nie zrezygnuje.

14. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Nie mogę się doczekać nowego GTA ciekawe czy będzie lepsze od IV

15. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    nie tyle lepsze od IV co czy bedzie na xa 360 czy juz na nowego...bardziejsza wiadomo pierwsza wersja zdarzen, nie? :D

16. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja chce GTA w Compton i powrot do gangow, ale raczej nie mozliwe .

17. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmm pare rzeczy bym dodał do nowego GTA:D czego brakowało w 4. Tuning,samoloty... itp te wszystkie "małe" dodatki z SA-fajne to było:p Wojny gangow i terytorum też by się przydało :D

18. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Ja coś czuje że GTA V osadzone będzie w Vice City.

19. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a gdzie tam.... na bank planują coś nowego bo to ciągłe powracanie do liberty city już znudziło a jak wzięliby raz Vice City to i parę razy by je wykorzystali. Ja mam nadzieję że będzie nowe miasto , tak jak było w poście działu aktualności kilka dni temu.

20. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    no ciekawe,ciekawe jakie to nowe gta by było ;

21. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Oczywiście większość graczy czeka na pierwsze newsy dotyczące (arcy)dzieła Rockstara. Już teraz można śmiało stwierdzić,że będzie to hit. Wydaje mi się,że wyjdzie na wakacje w 2011. Boję się tylko jak rozwiążą problem z płytą DVD, nie wiem czy 2 lub 3! płyty będą najlepszym rozwiązaniem(choć pewnie lepszym niż jakiekolwieg cięcia względem konkurentów). Chyba GTA IV była pierwszą grą wykorzystującą silnik RAGE więc aż strach myśleć co wyciągną z niego w V. Oczywiście czekam również na świetnie prezentującą się Red Dead Redemption(GTA na dzikim zachodzie) a Wy?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum